Dokonalý 3 izbový byt s balkónom – Herlianská

289,000 €

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku – úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštrukcii, situovaný v srdci Ružinova na ulici Herlianská 24. Tento priestranný byt s balkónom ponúka nielen prestížne bývanie, ale aj dokonalý súlad praktickosti a elegancie na predajnej ploche 70 m². Nachádza sa na treťom poschodí trojposchodového domu, pričom jeho dispozičné riešenie a dvojstranná orientácia na východ a západ zaisťujú bytu dostatok denného svetla a pohodlie.

Byt prešiel komplexnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala inštaláciu nových rozvodov – elektriky, vody a kúrenia (vrátane radiátorov), ako aj aplikáciu kvalitných stierok a sadrokartónových striech. Súčasťou rekonštrukcie sú aj kvalitné akustické kompozitné okná s izolačným trojsklom, SECURIDO bezpečnostné vstupné dvere, prvotriedna sanitárna keramika VILLEROY&BOCH, obklady, dlažby, HANSGROHE batérie, LEGRAND elektrické vypínače a zásuvky, ako aj EGGER kompozitné podlahy s bielymi soklovými lištami, čo bytu dodáva moderný a štýlový vzhľad.

Byt sa pýši aj svojou vynikajúcou dispozíciou, ktorá zahŕňa vstupnú halu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálenskou časťou s priamym prístupom na balkón, dve ďalšie izby a pivničnú kobku o rozlohe 2 m² na prvom podzemnom podlaží.

Jeho poloha v Ružinove zaručuje absolútnu občiansku vybavenosť, kde všetko potrebné máte na dosah ruky. Komfortné parkovanie priamo pred domom predstavuje ďalšiu z výhod, ktoré tento byt ponúka.
Štrkovec je oblasť v Bratislave, hlavnom meste Slovenska, ktorá je súčasťou mestskej časti Ružinov. Táto lokalita je známa svojou rezidenčnou oblasťou s panelovými a bytovými domami, ako aj s rodinnými domami. Štrkovec ponúka dobré občianske vybavenie vrátane škôl, škôlok, obchodov a služieb, čo z neho robí vyhľadávané bývanie pre mnoho ľudí. Charakteristickým rysom tejto oblasti je Štrkovecké jazero, ktoré je obľúbeným miestom pre relaxáciu, šport a voľnočasové aktivity obyvateľov Ružinova aj širšej bratislavskej komunity. Okolo jazera sa nachádza park, ktorý poskytuje priestor pre prechádzky, jogging, pikniky a iné vonkajšie aktivity. Jazero a okolitý park prispievajú k príjemnej atmosfére tejto mestskej časti a sú významným prínosom pre kvalitu života jej obyvateľov. Infraštruktúra v Štrkovci je kvalitne rozvinutá, s dobrými dopravnými spojeniami do ostatných častí Bratislavy. Okrem toho sa v oblasti nachádzajú rôzne reštaurácie, kaviarne a obchody, ktoré zabezpečujú pohodlné bývanie a životné prostredie pre jej obyvateľov.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na čísle 0944 48 48 49. ZENITH Luxury Real Estate Vám s radosťou predstaví tento výnimočný domov, kde každý detail bol starostlivo prepracovaný pre Vaše maximálne pohodlie a spokojnosť.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností