4-izbový byt s terasami a dokonalými výhľadmi na mesto

899,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva prémiový 4-izbový byt s dvomi terasami a predajnou plochou 221 m2. Obytná plocha nehnuteľnosti predstavuje 176 m2, terasy majú 45 m2.

Byt sa nachádza na najvyššom, 18. poschodí projektu EINPARK od renomovaného slovenského developera CORWIN. Interiér tohto PENTHOUS-u pripravilo oceňované architektonické štúdio Hubinský-Kuklica-Smerek. Do ponuky bol uvoľnený ako čerešnička na torte na záver výstavby. Predáva sa v štádiu holobyt ako čisté plátno, ktoré si noví majitelia upravia na svoj obraz. Radi však zabezpečíme realizáciu interiéru podľa projektu s možnosťou individualizácie. Je skolaudovaný a pripravený na okamžité prevzatie.

Čo váš čaká, keď vojdete dnu?
Byt je funkčne rozdelený na dennú a nočnú zónu. Veľkoformátové okná z neho robia vzdušný a slnečný priestor.
Zo vstupnej haly s dostatkom úložných priestorov sa dostanete do dennej i oddychovej časti. Kuchyňa s varným ostrovom, vstavanými spotrebičmi a jedálňou plynulo prechádza do obývačky. Spolu tvoria centrálnu časť bytu, otvorený celok s výstupom na obidve terasy. Naľavo od vchodu sú dve izby, samostatná toaleta a veľká kúpeľňa. Napravo od vchodu je veľká rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľnou a veľkorysý šatník.
Južná terasa spája kuchyňu a jedáleň s jednou s izieb. Má rozlohu 15 m2 a ponúka výhľad na Rakúsko a zelenú časť Petržalky – Pečniansky les. Z väčšej terasy s plochou 28 m2 uvidíte RIVER PARK, jedinečnú panorámu Starého mesta, hrad, podhradie, dóm Sv. Martina a Dunaj. Dostanete sa na ňu z obývačky alebo rodičovskej spálne.
K nehnuteľnosti je možné dokúpiť dve, resp. štyri nadštandardne široké parkovacie miesta . Sú situované v podzemnej garáži hneď vedľa výťahu a je možné vybaviť ich autonabíjačkou.
Vysokú úroveň bezpečnosti bývania vytvára vstupná hala do bytového komplexu s lobby, nonstop recepciou s bezpečnostnou službou a kamerové systémy v spoločných priestoroch.

Čo ponúka lokalita?
EINPARK sa nachádza v širšom centre mesta, na pravom brehu Dunaja. Ponúka výborné spojenie do centra mesta, ale aj do Maďarska, Rakúska alebo Českej republiky. Obchvat s výjazdom na diaľnicu smerom na Záhorie alebo Trnavu je súčasťou hlavnej bratislavskej magistrály. Lokalita je veľmi dobre dostupná aj verejnou dopravou so zastávkou hneď pred budovou.
Absolútna občianska vybavenosť a služby v tejto lokalite sú samozrejmosťou. Susedná administratívna budova EINPARK OFFICES disponuje nákupnou pasážou s obchodmi, reštauráciami a kaviarňami. Do neďalekého nákupného centra Aupark sa dostanete aj pešo cez most pre chodcov. Nachádzajú sa tu aj materské a základné školy, či gymnázium.
Ak milujete pohyb, Sad Janka Kráľa, bezprostredné napojenie na cyklotrasy alebo bazén, wellness a multifunkčné fitness centrum vám umožnia venovať sa športovým aktivitám v blízkom okolí.

Technologický štandard PENTHAUSU
– hliníkové okná SCHÜCO s izolačným trojsklom
– elektrická exteriérová tieniaca technika HELLA
– digitálne termostaty
– stropné chladenie a podlahové kúrenie REHAU
– protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere

.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností