Apartmán s dokonalým výhľadom v Novom Smokovci

419.000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva apartmán o výmere 67m2 s úchvatným výhľadom na tatranské štíty.

Príťažlivý dizajn – kvalitná architektúra zapadajúca do prostredia využíva prvky umocňujúce spojenie s prírodou a tradičnou zástavbou regiónu. V detailoch sú vkusne použité náznaky miestnej ľudovej architektúry. 

Okolitý areál je upravený do podoby príjemného lesného parku s priestormi na relax a šport.

Výnimočná lokalita – blízkosť prírody v kombinácii Vysokých Tatier vám prináša príjemný komfort.

Vysoká hodnota – cena nehnuteľností vo Tatrách každoročne dynamicky rastie a tým umožňujú vysoké zhodnotenie vašej investície. ešte by som dodala že je to dobrá investičná príležitosť. Tento apartmán je prenajímaný cez booking.com a má vysoké hodnotenie 9,3.

Dispozičné riešenie apartmánu:

  • vstupná chodba s veľkorysým úložným priestorom
  • hlavná spálňa s manželskou posteľou a jednou prístelkou
  • kúpeľňa so sprchovacím kútom
  • šatník
  • obývacia izba (so sedačkou premeniteľnou na 3 lôžka)
  • plne vybavená kuchynská linka s jedálňou

 

Nový Smokovec je jedným z najznámejších miest vo Vysokých Tatrách na Slovensku. Je to obľúbené turistické a lyžiarske stredisko, ktoré je známe svojou nádhernou prírodou a impozantnými horskými panorámami.

Okrem toho, Nový Smokovec má priaznivé klimatické podmienky, ktoré sú ideálne pre liečbu dýchacích chorôb a alergií. História mesta sa začala v 19. storočí a dnes je plné moderných hotelov a apartmánov, ktoré ponúkajú vysoký štandard ubytovania.

Nový Smokovec je tiež vynikajúcim východiskovým bodom pre turistické výlety do okolitých hôr, vrátane najvyššieho vrcholu Slovenska, Gerlachu.

Taktiež, je priamo napojený na železničnú a autobusovú sieť, čo umožňuje jednoduchý prístup do iných miest v Tatrách a tiež do okolitých oblastí.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností