BD Podunajská – 2 izbový byt s balkónom na IV NP

239.900 €

Predstavujeme vám exkluzívny developerský projekt BD Podunajská, ktorý predstavuje vrchol moderného a nadštandardného bývania. S len 14 bytmi v ponuke, tento bytový dom nastavuje nové štandardy v oblasti luxusného bývania kombinujúc prvotriedne materiály, najnovšie technológie a unikátny dizajn. Za návrhom stojí architektonická kancelária Kuklica – Smerek, ktorá je známa množstvom kvalitných návrhov a realizácií. Prémiový 2 izbový byt s balkónom sa nachádza na IV.NP s výťahom. Dispozične riešenie tvorí vstupná hala so šatníkom, obývacia izba s kuchyňou, spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Interiér
Byty BD Podunajská sú synonymom nadštandardu, čo dokazuje výber materiálov a vybavenia. Bezzárubňové interiérové dvere plynule zapadajú do dizajnu zatiaľ čo podlahy z masívneho kartáčovaného dubu s povrchovou úpravou olej dodávajú interiéru teplý a prírodný vzhľad. V spálniach Vás poteší koberec s vysokým vlasom, ktorý zaručuje maximálny úžitkový a akustický komfort. Značkové španielske veľkoformátové obklady a dlažby s kameňovým vzorom pridávajú eleganciu každému priestoru. Kúpeľne a zariaďovacie predmety od popredných značiek Villeroy & Boch a Hansgrohe sú zárukou kvality a dizajnu. Svetlá Casca s rampovým systémom vytvárajú príjemnú atmosféru v celom byte.

Nábytok a vybavenie
Každý byt v bytovom dom Podunajská je vybavený na kľúč vrátane vstavaných spotrebičov BOSCH. Sedacia súprava OLTA a boxspringová posteľ Westieri sú synonymom pohodlia a štýlu. Jedálenský stôl a štyri stoličky od KaveHome z limitovanej edície dodávajú interiéru jedinečný charakter.

Objekt a spoločné priestory
BD Podunajská vyniká svojím interiérom ale aj architektúrou a spoločnými priestormi. Prevetrávaná hliníková fasáda, veľkoformátové hliníkové okná a exteriérové tienenie Hella zaručujú dokonalý komfort a súkromie. Podlahové vykurovanie a stropné chladenie sú zabezpečené kaskádou troch tepelných čerpadiel pre efektivitu a úspornú prevádzku. Komunitná záhrada, veľký sklad pre bicykle a kočíky, exteriérové posedenie pre 12 ľudí v nadštandardnom altánku a exteriérová nerezová kuchynka prinášajú nový rozmer spoločného bývania.

Dostupnosť a lokalita
Projekt BD Podunajská je dokončený a okamžite k dispozícií pre záujemcov o kvalitné bývanie. Jeho poloha ponúka výnimočnú kombináciu prístupu k mestským službám a zároveň blízkosti prírody a rekreačných oblastí.

Vítame vás v BD Podunajská, kde luxus, pohodlie a štýl tvoria dokonalú harmóniu pre váš nový domov.
foto: Piovarcsy Peter

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností