BD PODUNAJSKÁ 3 izbový byt s terasou

344.900 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva 3 izbový byt v dizajnovej novostavbe BD PODUNAJSKÁ, ktorý ponúka luxusný moderný a dynamický životný štýl. Tento byt je dokonalým zoskupením kvality a pohodlia, ktorý si zamilujete. Za návrhom stojí architektonická kancelária Kuklica – Smerek, ktorá je známa množstvom kvalitných návrhov a realizácií. Prémiový 3 izbový byt s dvomi balkónami sa nachádza na III.NP s výťahom. Dispozične riešenie tvorí vstupná hala so šatníkom, obývacia izbu s kuchyňou, spálňa, detská izba a kúpeľňa so sprchovým kútom.

Váš nový domov vyniká nielen výnimočným dizajnom, ale aj technologickým štandardom, ktorý zahŕňa ALU veľkoformátové okna zabezpečujúce množstvo prirodzeného svetla, žalúzie hella pre dokonalé súkromie a optimalizáciu svetla, stropné chladenie a podlahové kúrenie hnané kaskádou troch tepelných čerpadiel pre maximálny komfort v každom ročnom období, rekuperáciu vzduchu zabezpečujúcu stály prísun čerstvého vzduchu, bezpečnostný kamerový systém pre váš pokoj a bezpečie. Byt sa predáva vo vyhotovení nadštandard ( podlaha prírodný kameň – travertín, v izbách koberec ).
Cena zahrňuje jendo parkovacie miesto.

Pre obyvateľov je navyše k dispozícii veľký skladový priestor, altánok s dizajnovým nábytkom ideálny na relax a stretnutia s priateľmi, exteriérová nerezová kuchynka pre gurmánske zážitky na čerstvom vzduchu a podsvietená záhrada, ktorá dodáva priestoru jedinečnú atmosféru po zotmení. Všetko toto a ešte viac tvorí súčasť malopočetného bytového domu, ktorý ponúka nevídaný komfort a súkromie.

Byt má výhľad na zelenú krajinu a je len krok od úchvatnej cyklistickej trasy, ktorá vás vedie priamo popri Dunaji. V blízkosti je aj Vrakuňský lesík – dokonalé miesto na prechádzky a oddych. BD PODUNAJSKÁ je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú kvalitný život v tichej a zelenej časti mesta, ale zároveň chcú byť blízko pulzujúceho centra.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností