Čarovný apartmán I priamo na svahu I DONOVALY

650.000 €

Vstúpte do stelesnenia luxusu a pohodlia s týmto nádherným apartmánom na najvyššom poschodí s rozlohou 190 m2 v jedinečnej budove TRIANGEL DONOVALY. Toto čarovné bývanie, vytvorené renomovaným architektom s veľkým dôrazom na kvalitu a odolnosť. Každý detail tejto plne zariadenej rezidencie sľubuje úchvatný výhľad na zjazdovky a fascinujúce okolité hory a ponúka dokonalé útočisko na relaxáciu a načerpanie nových síl.

Milovníkov lyžovania poteší jedinečný komfort výstupu priamo na dokonalú zjazdovku Dvojča I. a II., Triangel a Colnica. V lete objavujte nádherné chodníky národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra priamo na dosah ruky.
Doprajte si komfort moderného vybavenia vrátane krbu v obývacej izbe a hlavnej spálni, podlahového vykurovania v kúpeľniach, klimatizácie a vysokorýchlostného internetu. Pôvab dodávajú veľkoformátové okná s elektronicky ovládanou tieniacou technikou, dubové podlahy ale aj travertínové obklady a dlažby.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s krbom, štýlovej kuchyne, jedálne a technickej miestnosti. Dobre vybavená práčovňa, hosťovská izba, detská izba s kúpeľňou a hlavná spálňa s veľkou kúpeľňou dopĺňajú obraz tohto vysnívaného príbytku.Komfortný výťah, ktorý priamo spája garáž s vaším penthouse-om, dve vyhradené parkovacie miesta a dve veľké pivnice. Špičkové reštaurácie a služby ako Donovalský pivovar, Koliba, Hotel Encián a Galileo sú vzdialené len pár krokov.
Zažite dokonalé spojenie aktívneho oddychu a luxusného bývania. Osvojte si životný štýl, ktorý si zaslúžite v srdci Donovál.

Apartmán s kompletným zariadením 650.000€
Parkovacie miesto 2 x 10.000€
Kobka 2×5.000€
Cena spolu 680.000€

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností