Château Csebi-Pogany I dokonalý zámok s golfovým ihriskom

na vyžiadanie

Vstúpte do sveta, kde sa história stretáva s moderným luxusom v Château Csebi-Pogány. Tento novopostavený zámok v barokovom štýle, pôvodne koncipovaný ako 5-hviezdičkový luxusný kaštieľ, sa nachádza v pokojných lesoch v maďarskom Dunakiliti a ponúka atmosféru elegancie a exkluzivity. Château Csebi-Pogany nesie v sebe odkaz šľachtického rodu a udalosti, ktoré formovali jeho samotný základ. Dnes tento úctyhodný a jedničný objekt čaká na šťastného majiteľa, ktorý túži pokračovať v jeho slávnom príbehu.

Vysoké vežičky, majestátne hradby a honosné komnaty lákajú k prieskumu, zatiaľ čo skryté chodby a tajné výklenky dodávajú nádych mystiky. Interiéri zámku vyžarujú eleganciu, zdobené nadčasovými tapisériami, zdobenými lustrami a ornamentálnymi zariadeniami, ktoré evokujú pocit nadčasovej elegancie.

Areál sa rozprestiera na ploche 139 603 m² a zahŕňa pozoruhodný zámok, príjemnú klubovňu a nádherné 9-jamkové golfové ihrisko parkového typu. Zámok s rozlohou 5.800m2 sa môže pochváliť 22 skvele vybavenými izbami – 17 dvojlôžkovými, 4 apartmánmi a prezidentským apartmánom, ktoré sú navrhnuté tak, aby rozmaznávali a potešili aj tých najnáročnejších . 

Kulinárske špeciality na vás čakajú v plne vybavených kuchyniach s možnosťami stravovania od intímnej večere až po veľké bankety. V rozsiahlej vínnej pivnici zámku sa nachádza vybraný výber tých najlepších svetových vín, ktoré sú ideálne pre vášnivých oenofilov. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je aj niekoľko salónov, reštaurácií a kúpeľov a fitness zariadení, ktoré uspokoja všetky vaše potreby.

Súkromie a pohodlie personálu zabezpečujú oddelené priestory. Spojenie histórie, luxusu a moderného vybavenia robí z Château Csebi-Pogány výnimočnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú jedinečnú a prestížnu rezidenciu. 

Využite šancu vlastniť kúsok histórie a napísať ďalšiu kapitolu príbehu Château Csebi-Pogány. Táto mimoriadna nehnuteľnosť, ktorá je dokonalým spojením dávnej vznešenosti a prísľubu budúcnosti, čaká na privítanie svojho nového majiteľa.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností