DEVÍN – Vila s bazénom a dokonalou záhradou

1.399.000

S nadšením vám predstavujeme túto úžasnú vilu s 12m bazénom a krásnymi výhľadmi na hrad Devín a Devínsku Kobylu. Vila ako aj celý obytný súbor CONDOMINIUM DEVÍN je dielom Petra Moravčíka, jedného z najvýznamnejších slovenských architektov. Je to vila, ktorá umožňuje maximalizovať kvalitu Vášho života. Bola vytvorená pre jednotlivcov, ktorí si cenia súkromie a ctia si pokoj. V tejto mestskej svätyni objavíte hlboký a trvalý pocit pohody. Okná až po strop poskytujú prirodzené svetlo do každého otvoreného priestoru.

Svetlo zvýrazňuje obytné priestory, ktorých otvorený pôdorys a opulentné materiály napĺňajú rafinovanú relaxáciu. Táto atmosféra sa šíri aj do hlavnej spálne so samostatným šatníkom a dvomi luxusnými kúpeľňami s travertínovými obkladmi a veľkoformátovou dlažbou. Samozrejmosťou je najmodernejšie vybavenie. Posuvným portálom sa dostanete z jedálne priamo na krytú terasu s nádhernou živou zelenou stenou. Srdcom rozľahlej záhrady je grécky oheň a štýlový vyhrievaný bazén so slanou vodou v rezortnom štýle. Exteriér aj interiér tejto prémiovej vily je ozvučený systémom BOSE. Pred domom nájdete fontánu predstavujúcu planétu JUPITER, symbol prosperity, šťastia a rastu.

Predajná plocha 182m2

Pozemok  478m2

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Podrobnosti o nehnuteľnosti

Video

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností