ESTERHÁZIHO PALÁC I Luxusné bývanie v historickom centre Bratislavy

831.155€

Spojenie nadčasovej elegancie a moderného komfortu

V srdci jednej z najstarších ulíc Bratislavy, na prestížnej Kapitulskej, stojí Esterháziho palác – perla histórie, ktorá teraz otvára svoje brány pre tých, ktorí túžia po jedinečnom spojení minulosti a súčasnosti.

Za nádhernými fasádami tohto majestátneho paláca sa skrýva svet luxusu a pohodlia, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie predstavy o modernom bývaní. Vstúpte do sveta, kde sa história stretáva so súčasnosťou a kde každý detail hovorí o noblese a prestíži.

Váš nový domov v Esterháziho paláci

20 exkluzívnych bytov

Krásne navrhnuté priestory, ktoré odrážajú ducha minulých storočí s modernými prvkami.

14 komerčných jednotiek

ideálne pre butiky, kancelárie alebo galérie, ktoré si cenia jedinečnú atmosféru historického prostredia.

Luxusné vybavenie

Viaceré jednotky ponúkajú balkóny alebo strešné terasy s úchvatným výhľadom na staré mesto.

Variabilné veľkosti

Od útulných 70 m² až po priestranné 260 m², s možnosťou výberu medzi 3 až 6 izbami.

Podzemná garáž so 142 parkovacími miestami, zaručujúca pohodlné parkovanie v centre mesta.

Udržateľnosť

Projekt má ambíciu získať zlatý certifikát DGNB, čo zdôrazňuje náš záväzok k ekologickému a udržateľnému rozvoju.

Bratislava, mesto na Dunaji, je miestom, kde sa tradícia stretáva s dynamikou súčasnosti. Objavte bohaté kultúrne dedičstvo mesta návštevou Slovenského národného divadla, filharmónie či Národnej galérie. Relaxujte a načerpajte energiu v jednom z mnohých parkov a zelených plôch v okolí.

Esterháziho palác je miestom, kde sa sny stávajú realitou. Ponorte sa do nádherného sveta histórie, luxusu a moderného komfortu.

Dokonalá lokalita

Veľkolepý Esterháziho palác sa nachádza v Starom Meste, v prestížnej štvrti Bratislava I, uprostred očarujúceho starého mesta. Spája sa tu opulentný životný štýl a urbanistické plánovanie orientované na budúcnosť. Nad priľahlou Staromestskou ulicou má vzniknúť zelené pešie plató, ktoré v budúcnosti dodá lokalite ďalšiu atraktivitu.

Táto lokalita ponúka nielen úchvatný výhľad na historické centrum, ale aj bezproblémovú dostupnosť ku kultúrnym, obchodným a spoločenským aktivitám. Obyvatelia Esterháziho paláca budú mať na dosah ruky najlepšie reštaurácie, butiky a umelecké galérie, zatiaľ čo sa budú môcť tešiť z pokoja a ticha, ktoré poskytuje staromestská atmosféra.

Esterháziho palác je skutočným symbolom exkluzivity a prestíže, kde sa dedičstvo snúbi s moderným životným štýlom a kde každý deň prináša nové možnosti a zážitky. Vstúpte do sveta, kde sa sny stávajú realitou a história žije v každom detaile.

Luxusné nákupy a špičkové vzdelávanie

Laurinská ulica, vzdialená len pár minút chôdze, je domovom prestížnych módnych butikov ako D&G, Versace či GUCCI. V blízkosti nájdete aj moderné nákupné centrum Eurovea, kde si užijete nákupy v pohodlí.

Pre rodiny s deťmi ponúka lokalita vynikajúce vzdelávacie možnosti. Medzinárodné školy ako Deutsche Schule Bratislava, The English International School, The Cambridge International School a The British International School zabezpečujú kvalitné vzdelanie na svetovej úrovni

História projektu

Osem storočí a vzácne dedičstvo

Ponorte sa do bohatej histórie Esterháziho paláca a zažite cestu formujúcimi sa epochami. História paláca je od jeho počiatkov až po vizionársku súčasnosť rovnako fascinujúca ako zložitá. Palác v srdci Bratislavy, ktorý formovali najrôznejšie vplyvy a epochy, sa dnes považuje za pozoruhodné architektonické dedičstvo.

Developer

Raiffeisen Property Holding International GmbH

Lehargasse 11, 1060 Viedeň

Predaj CBRE

Daniel Fellner

daniel.fellner@cbre.com

+421 918 633 124

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností