Exkluzívna VILA MERLOT, KOLIBA – Prvotriedne bývanie s panoramou mesta

1,275,000 €

Vitajte v rezidencii MERLOT, perle architektúry ukrytej v srdci lukratívnej bratislavskej štvrti Koliba. Tento novopostavený rodinný dom sa pýši predajnou plochou 227 m², umiestnený na pozemku o rozlohe 361 m². Dominantou nehnuteľnosti je impozantná panoramatická terasa s bazénom, odkiaľ môžete obdivovať bezkonkurenčné výhľady na rozprestierajúcu sa Bratislavu pri východe alebo západe slnka.

Vila MERLOT je šperkom moderného dizajnu, ktorý spája eleganciu s funkčnosťou. Exteriér zdobí exkluzívny taliansky travertín bianco, ktorý podčiarkuje luxusný ráz nehnuteľnosti. Okázalé portálové hliníkové okná s izolačným trojsklom zabezpečujú nielen nádherné výhľady, ale aj maximálnu energetickú efektivitu.

Technická vyspelosť domu je na výnimočnej úrovni s vybavením ako stropné chladenie a podlahové kúrenie zabezpečované tepelným čerpadlom, automatické žalúzie a inovatívna zelená strecha, ktorá pridáva nielen na šarmu, ale aj na ekologickom aspekte domova.

V podzemnej garáži, s výškou 4,5 metra pre potenciálne autozakladače, si môžete pohodlne zaparkovať na vyhradených parkovacích miestach, s možnosťou dokúpiť až do troch miest.

Interiér je pripravený na dokončenie podľa Vašich osobných predstáv a štandardov, čo Vám umožní vtlačiť do domova svoj jedinečný odtlačok. Dispozičné riešenie je flexibilné a očakáva možné zmeny podľa želania nového majiteľa.

Rezidencia MERLOT definuje nový štandard luxusného bývania a zaručuje prémiovú lokalitu na juhozápadnom svahu Koliby, panoramatický výhľad na metropolu, pokojný a bezpečný život v uzavretom areáli a prvotriedne spracovanie každého detailu.

Využite príležitosť stať sa súčasťou exkluzívnej komunity a užívať si životný štýl, ktorý je v harmónii s prírodou a zároveň na dosah pulzujúceho mestského života a zaručuje, že Váš nový dom je pripravený na písanie nasledujúcej kapitoly Vášho života.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností