Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou Drotárska cesta

448,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou na Drotárskej ceste č. 54, v srdci Bratislavy. Byt ponúka pohodlie 123m2 obytného priestoru doplnené o 38m2 terasy, kde si môžete vychutnať tichú atmosféru mesta.

Lokalita bytu je jednou z najtichších v Bratislave, s najčistejším vzduchom a pokojným prostredím. Nachádza sa v blízkosti Horského parku, kde si môžete vychutnať mestskú prírodu, príjemné prechádzky, šport alebo pikniky. Byt sa nachádza v energeticky efektívnej budove, ktorá plne rešpektuje životné prostredie.

Lokalita bytu je jednou z najtichších v Bratislave, s najčistejším vzduchom a pokojným prostredím. Nachádza sa v blízkosti Horského parku, kde si môžete vychutnať mestskú prírodu, príjemné prechádzky, šport alebo pikniky. Byt sa nachádza v energeticky efektívnej budove, ktorá plne rešpektuje životné prostredie. Bývanie v centre Bratislavy je vždy prestížne a lokalita Drotárska cesta na bratislavskom hradnom kopci to len potvrdzuje. Tá patrí medzi najlukratívnejšie miesta v meste vďaka svojej exkluzívnej polohe, perfektnej občianskej vybavenosti a dopravnej dostupnosti. Využite túto jedinečnú príležitosť žiť v tichej, zelenej lokalite s výhľadom na mesto, kde môžete vychutnať pokoj a čistý vzduch priamo v centre Bratislavy.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností