Kaštiel Dunakiliti I symfónia pokoja a originality

na vyžiadanie

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť neodolateľný poklad – úchvatný kaštieľ, precízne postavený v aristokratickom štýle, zasadený do pokojného ramena Dunaja –  Zátonyi Duna. Kaštieľ je symbolom majestátnosti a nadčasovej elegancie, ktorý prešiel v roku 2023 komplexnou rekonštrukciou, v ktorej sa spája moderný luxus s tradičným šarmom. 

Kaštieľ, ktorý sa rozprestiera v impozantnom parku s rozlohou 30.000 m2, ponúka rozsiahlu obytnú plochu 500 m2, ktorá je plná sofistikovanosti a jedinečného štýlu. Priestranné podkrovie o celkovej výmere 250 m2, ktoré slúži ako dodatočný obytný priestor,  dopĺňa étos kaštieľa elegancie a funkčnosti.

Pre automobilových nadšencov sa v kaštieli nachádza priestranná garáž navrhnutá tak, aby ste pohodlne zaparkovali šesť z Vašich najcennejších vozidiel. Okrem toho tu nájdete ďalších 150 m2 úložných a skladových priestorov. Kaštieľ je vybavený solárnymi panelmi a najmodernejším tepelným čerpadlom, čo podčiarkuje náš záväzok k luxusu v súlade s environmentálnym povedomím.

Túžite po ďalších daroch matky prírody? Rozšírte hranice svojho osobného kráľovstva o ďalších ohromujúcich 100.000 m2, ktoré v súčasnosti zdobí zelenajúca sa orná pôda, pokojný les a pastviny.

Tu, vo svojom odľahlom prístave pokoja sa zregenerujete v prostredí, ktoré dýcha pokojom a pohodou. Ponorte sa do životného štýlu plného osviežujúcich aktivít od golfu cez rybolov až po vzrušujúci lov, a to všetko v pohodlí vášho domova.

Hoci ste na samote, ste len 25 km od pulzujúceho srdca Bratislavy. Krátkou ale malebnou 20-minútová jazdou, ktorá Vás prenesie z ruchu hlavného mesta až k prahu vašej pokojnej svätyne.

Zažite stelesnenie luxusu a pokoja, kde sa ukľudňujúca serenáda v prírode stretáva s aristokratickou eleganciou.

Váš vysnívaný domov s jedinečnou vznešenosťou a nadčasovou sofistikovanosťou, čaká na Vašu prítomnosť v kaštieli Dunakiliti.

 

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností