KLINGERKA | Veľký 2 izbový byt s terasou

298,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE poskytu jedinečnú príležitosť vlastniť veľký 65m2 a kvalitne zariadený 2-izbový byt s terasou na 13. poschodí. S ideálnou juho-východnou orientáciou a úchvatným výhľadom na Dunaj je tento byt je skutočným klenotom. Najvyššia úroveň použitých materiálov na zabezpečenie komfortu bývania a najmodernejšie avšak zároveň úsporné technológie, to je KLINGERKA. 

Je to bezpečná investícia, ktorá pretrvá a svoju hodnotu udrží aj pre ďalšie generácie, vďaka unikátnej lokalite bratislavského downtownu. O Váš komfort a bezpečnosť sa stará nonstop concierge služba.

Tento luxusný byt je kompletne zariadený a Vy si môžete okamžite užívať svoje nové bývanie. Každý detail je premyslený a každý kúsok nábytku je vybraný s maximálnou starostlivosťou. KLINGERKA je polyfunkčný komplex od renomovanej developerskej spoločnosti J&T REAL ESTATE, ktorý zahŕňa 35-poschodovú bytovú vežu a 11-poschodovú kancelársku budovu. Toto je miesto, kde sa kvalita stretáva s vynikajúcou lokalitou.

KLINGERKA je štýlovou dominantou a ponúka moderné bývanie vo výškach. Táto lokalita je nabitá históriou, kedysi tu stála slávna textilná továreň na spracovanie juty „Klingerka“, ktorá bola založená v roku 1888 – 1889 Henrichom Klingerom. Bývalí zamestnanci tejto továrne si tu vybudovali obytnú štvrť nazvanú „Klingerova kolónia“, ktorá dodnes prináša šarm a autenticitu.

Prémiová lokalita, bratislavský downtown je nové centrum Bratislavy a poskytuje absolútnu občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti ako napr. obchodné centrá Eurovea, Nivy a Aupark. Vo Vašom susedstve sa nachádzajú multifunkčné projekty rezidenčných a kancelárskych priestorov SKY PARK, Panorama Towers, či atraktívny METROPOLIS. Pešo zájdete do historickej časti Starého Mesta, na nábrežie Dunaja alebo do nádherného mestského parku Sad Janka Kráľa.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností