Krásny dizajnový rodinný dom pri Jazere – Veľký Biel

488.000 €

Vyberte si to najlepšie, čo Veľký Biel pri Jazere môže ponúknuť. ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva veľký rodinný dom s predajnou plochou 212m2 na pozemku o výmere 264m2. Práve bola dokončená kompletná rekonštrukcia tohto charizmatického a luxusného domu v uzavretom areáli. Dizajnové akvárium spolu s kvalitným LED osvietením vytvárajú úchvatnú atmosféru. Zimná záhrada spolu s vírivkou na terase sú perfektným miestom na relaxáciu. 

Navyše nádherné palmy a  trávnik s automatickým zavlažovacím systémom  pridávajú ešte viac krásy k tomuto už dokonalému domu. Dizajnové dve kúpeľne na II.NP a hosťovská toaleta na prízemí, všetko je úplne nové, moderné a nadčasovo noblesné. Aby sme zabezpečili Vašu bezpečnosť, bolo nainštalovaný kamerový  a alarmový systém.

Tento dom je jedinečný a tvorí dokonalú kombináciu pohodlia, elegancie a bezpečnosti. Nachádza sa v uzavretom areáli, kde môžete vychutnať pokoj a súkromie. K dispozícii je aj komunitné detské ihrisko. Nechajte sa očariť týmto domom a buďte súčasťou exkluzívnej komunity vo Veľkom Bieli pri Jazere.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností