Krásny rodinný dom – Jarovce

650,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje úžasný dvojpodlažný rodinný dom v srdci historickej, malebnej mestskej časti Jarovce v Bratislave. Táto výnimočná rezidencia s rozlohou 167 m2 sa môže pochváliť vynikajúcou polohou priamo oproti pôvabnému miestnemu kostolu a spája moderný luxus s kúzlom starosvetského života na dedine. Táto vynikajúca nehnuteľnosť s piatimi priestrannými izbami, dvomi elegantnými kúpeľňami a ďalšou toaletou pre hostí ponúka dostatok priestoru a pohodlia pre vašu rodinu.

Stredobodom domu je príjemná, otvorená obývacia izba s útulným centrálnym krbom – ideálne prostredie pre nezabudnuteľné rodinné stretnutia alebo pokojný večer pri ohni. Veľkoryso veľká kuchyňa ponúka v budúcej kuchyni množstvo úložného priestoru a priestoru na pult, čo je ideálne pre kulinárskych nadšencov. Pripravte si hostinu a vychutnajte si pokojný výhľad na Váš súkromný pozemok s rozlohou 400 m2, sviežu oázu, kde sa deti môžu hrať a dospelí môžu relaxovať. Tento dom sa nachádza v pešej vzdialenosti od absolútnej občianskej vybavenosti, ako je základná a materská škola a je ideálny pre rodiny, ktoré hľadajú pohodlie a pokoj.

Pozoruhodná rezidencia, postavená s použitím materiálov najvyššej kvality a špičkových technológií, zaisťuje energetickú účinnosť, odolnosť a nízke náklady na údržbu. Využite  príležitosť vlastniť kúsok bohatého dedičstva Jaroviec v spojení s luxusom moderného bývania. Naplánujte si súkromnú obhliadku ešte dnes a zažite čaro a eleganciu tohto výnimočného domu.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností