LIHOVAR SMÍCHOV – dokonalý byt 2 + kk s lodžiou

389.198,- € / 8.951.172,- CZK

Západne orientovaný slnečný byt 2 + kk o celkovej dispozícii 53 m2. Byt je umiestnený vo štvrtom nadzemnom podlaží bytového domu a patrí k nemu krásna loggia. Rezidenčné miestnosti ponúknu dostatok priestoru a vzdušnosť. Srdcom bytu je veľkorysá obývacia izba s kuchyňou , umožňujúca pohodlné umiestnenie jedálenského stola. Vstup do lodžie je zaistený ako z obývacej izby, tak aj z priestrannej spálne.

.

LIHOVAR SMÍCHOV je ojedinelý projekt, ktorý s rešpektom k minulosti a odvahou k budúcnosti vdýchne nový život Smíchovu. Unikátny rezidenčný komplex, ktorý vyrastie na mieste jedného z najväčších pôvodných pražských liehovarov Fischl a synovia, ponúkne v troch etapách viac ako 550 bytov s dispozíciami od malých 1 + kk až po luxusné veľkorysé 5 + kk so strešnou terasou a vírivkou. Zelené strechy LIHOVARU SMÍCHOV budú prístupné všetkým obyvateľom, a okrem úchvatných výhľadov ponúknu aj zelený park s lavičkami a hernými prvkami pre deti, miesta na grilovanie či vonkajšiu kuchyňu. Práve strechy sa tak stanú miestom na relax od starostí všedných dní.

LIHOVAR SMÍCHOV, to je neobyčajný koncept bývania, ktoré nie je „obyčajným“ obytným priestorom, ale každodenným zážitkom. V areáli nájde svoje miesto päťposchodová galéria, eventový priestor pre kultúrne podujatia i vlastný veľkorysý foodmarket, ktorý ponúkne autentickú svetovú gastronómiu. Súčasťou areálu bude aj zelený vnútroblok, materská škola, supermarket a drogistický reťazec aj lokálne obchodíky či kaviarne a bistra. Liehovar nie je len bývanie, ale miesto, ktoré otvorí dvere zážitkom a snom.

Celková cena: 8 951 172  CZK / 389.198€

platná je cena nehnuteľnosti je výhradne v CZK, údaj v mene EUR je iba informatívny

Stav objektu: Vo výstavbe

Podlažie: 4 . podlažie

Úžitková plocha: 50 m2

Plocha podlahová: 53 m2

Rok kolaudácie:2023

Energetická náročnosť budovy: Trieda B – Veľmi úsporná č. 78/2013 Zb. podľa vyhlášky

Ukazovateľ energetickej náročnosti budovy:67,0 kWh/m^2 za rok

Výťah

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností