LIHOVAR SMÍCHOV – Exkluzívny byt 3+ kk s balkónom a lodžiou

1.083.481,- € / 24.920.065,- CZK

Severne orientovaný veľkorysý byt 3+kk o celkovom rozmere presahujúcom 121,40 m2 zaujme veľkým priestorom a vzdušným priestorom vo všetkých obytných miestnostiach i veľkorysou lodžiou o veľkosti takmer 10 m2 s balkónom. Byt je umiestnený v siedmom nadzemnom výhľade bytového domu a ponúka krásny do pokojného vnútrobloku i smerom na Smíchov. Srdcom bytu je rozľahlá obývacia izba s priestranným kuchynským ostrovom a líniovou kuchynskou linkou a dostatkom miesta pre veľký rodinný stôl a sedaciu súpravu. Z obývacích izieb priamo vedie vstup na veľkorysú lodžiu. Na lodžiu je možné vstúpiť i z priestrannej spálne.

Veľká detská izba ponúka dostatok miesta pre dve lôžka i dva pracovné stoly a zároveň z neho máte prístup na príjemný balkón. Byt ponúka veľké množstvo úložných priestorov, a to ako v zádverí vstupu, v komore ale i vo veľkorysých miestnostiach. Kúpeľňa je vybavená vaňou, toaletou a umývadlom, v byte sa potom nachádzajú ešte dve ďalšie toalety, jedna s umývadlom , druhá s umývadlom. Byt je ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá potrebuje dostatok priestoru.


LIHOVAR SMÍCHOV je ojedinelý projekt, ktorý s rešpektom k minulosti a odvahou k budúcnosti vdýchne nový život Smíchovu. Unikátny rezidenčný komplex, ktorý vyrastie na mieste jedného z najväčších pôvodných pražských liehovarov Fischl a synovia, ponúkne v troch etapách viac ako 550 bytov s dispozíciami od malých 1 + kk až po luxusné veľkorysé 5 + kk so strešnou terasou a vírivkou. Zelené strechy LIHOVARU SMÍCHOV budú prístupné všetkým obyvateľom, a okrem úchvatných výhľadov ponúknu aj zelený park s lavičkami a hernými prvkami pre deti, miesta na grilovanie či vonkajšiu kuchyňu. Práve strechy sa tak stanú miestom na relax od starostí všedných dní.
LIHOVAR SMÍCHOV, to je neobyčajný koncept bývania, ktoré nie je „obyčajným“ obytným priestorom, ale každodenným zážitkom. V areáli nájde svoje miesto päťposchodová galéria, eventový priestor pre kultúrne podujatia i vlastný veľkorysý foodmarket, ktorý ponúkne autentickú svetovú gastronómiu. Súčasťou areálu bude aj zelený vnútroblok, materská škola, supermarket a drogistický reťazec aj lokálne obchodíky či kaviarne a bistra. Liehovar nie je len bývanie, ale miesto, ktoré otvorí dvere zážitkom a snom.
Celková cena: 24.920.065,- CZK / 1.083.481,-€
platná je cena nehnuteľnosti je výhradne v CZK, údaj v mene EUR je iba informatívny
Stav objektu: Vo výstavbe
Podlažie: 7 podlažie
Úžitková plocha: 109,30m2
Plocha podlahová: 121,40m2
Rok kolaudácie:2023
Energetická náročnosť budovy: Trieda B – Veľmi úsporná č. 78/2013 Zb. podľa vyhlášky
Ukazovateľ energetickej náročnosti budovy:67,0 kWh/m^2 za rok
Výťah
Technologický štandard projektu:
Nútené vetranie + rekuperácia

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností