LIHOVAR SMÍCHOV – dokonalý byt 3+ kk s lodžiou

695.109,- € /15.986.803,- CZK

Západne orientovaný priestorný byt 3+kk o celkovej rozlohe presahujúcej 99,3 m2 zaujme dostatkom priestoru a vzdušnosti vo všetkých obytných miestnostiach i veľkorysej lodžie. Byt je umiestnený v druhom nadzemnom podlaží bytového domu. Srdcom bytu je veľkorysá obývacia izba s priestranným kuchynským kútom a možnosťou umiestnenia veľkého rodinného stola. Priestranná spálňa umožňuje pohodlné umiestnenie i pracovný stôl a rovnako ako z obývacích izieb z priameho vstupu na lodžiu.

.

Byt ponúka veľké množstvo úložných priestorov, a to jak v zádverie vstupu, tak v priestrannej chodbe či komore kde je zároveň pripravené napojenie pračiek. Detská izba umožňuje pohodlné umiestnenie dvoch lôžok i pracovných stolov. Kúpeľňa je vybavená vaňou a dvoma umývadlami, toaleta s ďalším umývadlom je umiestnená samostatne. Byt je ideálnou voľbou pre rodiny a náročné páry, ktoré plánujú rodinu či potrebujú dostatok priestoru i miesto pre domácu kanceláriu.

LIHOVAR SMÍCHOV je ojedinelý projekt, ktorý s rešpektom k minulosti a odvahou k budúcnosti vdýchne nový život Smíchovu. Unikátny rezidenčný komplex, ktorý vyrastie na mieste jedného z najväčších pôvodných pražských liehovarov Fischl a synovia, ponúkne v troch etapách viac ako 550 bytov s dispozíciami od malých 1 + kk až po luxusné veľkorysé 5 + kk so strešnou terasou a vírivkou. Zelené strechy LIHOVARU SMÍCHOV budú prístupné všetkým obyvateľom, a okrem úchvatných výhľadov ponúknu aj zelený park s lavičkami a hernými prvkami pre deti, miesta na grilovanie či vonkajšiu kuchyňu. Práve strechy sa tak stanú miestom na relax od starostí všedných dní.
LIHOVAR SMÍCHOV, to je neobyčajný koncept bývania, ktoré nie je „obyčajným“ obytným priestorom, ale každodenným zážitkom. V areáli nájde svoje miesto päťposchodová galéria, eventový priestor pre kultúrne podujatia i vlastný veľkorysý foodmarket, ktorý ponúkne autentickú svetovú gastronómiu. Súčasťou areálu bude aj zelený vnútroblok, materská škola, supermarket a drogistický reťazec aj lokálne obchodíky či kaviarne a bistra. Liehovar nie je len bývanie, ale miesto, ktoré otvorí dvere zážitkom a snom.
Celková cena: 15 986 803,- CZK / 695.109,-€
platná je cena nehnuteľnosti je výhradne v CZK, údaj v mene EUR je iba informatívny
Stav objektu: Vo výstavbe
Podlažie:2 podlažie
Úžitková plocha: 91,50m2
Plocha podlahová: 99,3 m2
Rok kolaudácie:2023
Energetická náročnosť budovy: Trieda B – Veľmi úsporná č. 78/2013 Zb. podľa vyhlášky
Ukazovateľ energetickej náročnosti budovy:67,0 kWh/m^2 za rok
Výťah
Technologický štandard projektu:
Nútené vetranie + rekuperácia

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností