Luxusný 5 izbový rodinný dom s infinity bazénom

749,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva luxusný 5 izbový rodinný dom v obci Miloslavov. Tento nádherný dom s veľkým infinity bazénom a garážou je skutočným šperkom medzi domami. S predajnou plochou 200m2 a pozemkom o výmere 655m2, ponúka dostatok priestoru pre pohodlné bývanie. Dispozičné riešenie tohto domu je skvelé. 

Vstupná hala so šatníkom, hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom, obývačka s krbom, jedáleň, veľká kuchyňa s varným ostrovom, chodba, detská izba, hlavná spálňa s pochôdznym šatníkom (W.I.C.), hlavná kúpeľňa s vaňou, 2 izby, priestranná garáž a murovaný záhradný domček prístupný aj s ulice.Tento dom je vyhotovený v prémiovom štandarde, s podlahovým kúrením napojeným na el.kotol s fotovoltaickými panelmi, kamerovým systémom s alarmom, plnou klimatizáciou značky Midea a kuchynskými spotrebičmi od Electrolux, LG a Whirlpool. Okrem toho vám ponúka letnú terasu s tienením a letnú kuchyňu s grilovaním. Lokalita tohto rodinného domu je ideálna, Nachádza sa v tichej ulici v obci Miloslavov, s blízkosťou školy a absolútnou občianskou vybavenosťou (lekáreň, obchodné centrum Billa, potraviny, športový areál, kostol, park, obecný úrad, pošta). Len 10 minút od Bratislavy, s dobrým napojením na obchvat R7 a D4. Miloslavov je obľúbená lokalita pre aktívnych ľudí, s množstvom cyklochodníkov, fitness centrom a veľkým športovým areálom s futbalovým a tenisovým ihriskom. V blízkosti sa nachádzajú aj jazerá Nové Košariská a svetoznámy rezort X-bionic Sphere Šamorín.  Využite túto jedinečnú príležitosť a dohodnite si obhliadku ešte dnes.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Video

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností