Luxusný apartmán Starý Smokovec – Vysoké Tatry

522,600 € s dph

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva luxusný trojizbový horský apartmán s nádherným výhľadom na tatranskú prírodu.  Zhlboka sa nadýchnite osviežujúceho horského vzduchu v tomto moderne a nadčasovo riešenom apartmáne o výmere 67m2, ktorý sa predáva kompletne zariadený. Celý interiér je zhotovený na mieru s dôrazom na detail a maximálny komfort. Apartmán je vlastnený PO ( platca dph ). Cena apartmánu s parkovacím miestom je 435.500€ bez dph.

Útulný apartmán je veľmi slnečný, s dostatkom úložného priestoru, orientovaný na juhozápad, ponúka úchvatný výhľad.  Súčasťou je aj prístup do úschovne lyží a bicyklov s osobnou skrinkou (vhodná pre 4 páry lyží a výstroj) a vyhradený priestor pre bicykle alebo iné športové vybavenie.  Navyše v cene je priestranné parkovacie státie pre jedno auto, umiestnené za bránou priamo pod bytovým domom. Bytový dom je situovaný v najlukratívnejšej časti Vysokých Tatier, v Starom Smokovci ( vedľa chaty Kamzík ).  V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, kvalitné reštaurácie a veľa značkových obchodov rôzneho druhu, ale aj prameň tatranskej vody, ktorý si môžete vychutnať a vziať so sebou vo vlastných fľašiach.  Vo vedľajšej budove sa nachádza zábavné centrum Tricklandia.  Okolie bytového domu je ako stvorené na prechádzku okolo krásnej kaplnky a obecnej výstavnej siene Vila Flóra.  Starý Smokovec je miestom, kde si môžete naplno oddýchnuť a užiť si príjemné chvíle počas pobytu. Využite  príležitosť vlastniť tento úžasný horský apartmán a spoznávať krásu Tatier každý deň.  Kontaktujte ZENITH LUXURY REAL ESTATE ešte dnes pre viac informácií a dohodnutie si obhliadky.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností