Luxusný PENTHOUSE DONOVALY

cena na vyžiadanie

ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný PENTHOUSE 190m2 rozprestierajúci sa na najvyššom podlaží apartmánového domu TRIANGEL DONOVALY.

O dokonalý interiér sa postaralo renomované architektonické štúdio s dôrazom na kvalitu a trvácnosť. Nadčasové materiály a nosné prvky interiéru travertín a masívny dub podčiarkujú jedinečnosť a prémiovosť tejto rekreačnej nehnuteľnosti. Strhujúce výhľady na zjazdovky a okolité hory poskytujú dokonalý relax.

Aktívnym oddychom na Donovaloch v letnej sezóne je turistika a cykloturistika v nádhernom prostredí národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V zime sa v lyžiarkach výťahom z Vašho penthouse-u dostanete na lyžiarke trate Dvojča I. a II., resp. Triangel a Colnici v nadmorskej výške 900 až 1361m s celkovou dĺžkou 11km, ktoré sú vždy perfektne upravené. V pešej dostupnosti sa nachádzajú všetky služby a prémiové reštaurácie ako Donovalský pivovar, Koliba, Hotel Encián a Galileo.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností