Luxusný penthouse Jarovce

1.050.000 €

Vstúpte do sveta neprekonateľnej sofistikovanosti a moderného dizajnu. Tento úžasný dvojpodlažný penthouse, zaberajúci najvyššie poschodie najvyhľadávanejšieho projektu DVE SÝPKY Jarovce, ponúka veľkorysých 210 m2 obytnej plochy vrátane rozľahlej terasy s rozlohou 34 m2. Vychutnajte si úchvatný výhľad na pokojnú ulicu a zažite to najlepšie z mestského života. Táto exkluzívna rezidencia navrhnutá renomovanou slovenskou architektkou ponúka veľký obývací priestor s vysokými otvorenými stropmi, ktoré dodávajú dostatok prirodzeného svetla. 

Obývacia izba sa môže pochváliť pôsobivou dvojúrovňovou stenou okien, ktorá ponúka skutočný zmysel pre súčasnú eleganciu. Výnimočný penthouse pozostáva zo šiestich dobre vybavených izieb vrátane troch luxusných kúpeľní, ktoré poskytujú dostatok priestoru a pohodlia pre rodinu aj hostí. Ako jediný byt na tomto najvyššom poschodí si môžete vychutnať maximálne súkromie a pokoj. Nachádza sa v pôvabnej štvrti Jarovce, budete mať prístup ku všetkej občianskej vybavenosti a vymoženostiam mestského života a zároveň si vychutnáte pokoj tichej ulice. Využite túto vzácnu príležitosť vlastniť kúsok architektonického majstrovstva v jednej z najžiadanejších bratislavských štvrtí. Naplánujte si súkromnú prehliadku ešte dnes a zažite stelesnenie luxusného bývania v tomto jedinečnom strešnom apartmáne. Kontaktujte nás ešte dnes a splnete si svoj sen o dokonalom bývaní.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností