Luxusný penthouse s výhľadmi na downtown, Karpaty, Krasňany a Raču

739.000€

Vitajte v exkluzívnom penthouse s nádherným panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty, downtown, orientovaným na slnečný juhozápad  s  moderným dizajnom a  rozľahlou terasou, ktorá dopĺňa luxusné bývanie. Apartmán s predajnou plochou 110 m2 a terasou 76 m2 sa nachádza na najvyššom 7. podlaží bytového domu v Bratislave,  v štvrti Malé Krasňany  v susedstve vinohradov. Byt je vybavený klimatizáciou DAIKIN STYLYSH vo všetkých izbách s možnosťou diaľkového ovládania.

Vo všetkých miestnostiach je sieťová LAN zásuvka cez optický kábel  s možnosťou pripojenia na Internet ako aj WIFI pripojenie, kamerový systém s 30 dňovým záznamom s možnosťou diaľkového sledovania a s alarmom. Dvere v byte sú bezzárubňové na plnú výšku otvoru. Úprava pôdorysu a zariadenie bytu bolo navrhnuté interiérovým štúdiom. V celom byte sú drevené triedené bezsukové parkety, veľkorozmerová keramická dlažba resp. veľkoplošné keramické obklady. Celý byt vrátane parkiet je zariadený v jednom  farebnom drevenom dizajne, odtieň svetlý dub.

Vstupná hala ponúka praktické šatníkové skrine s vešiakovou stenou so sedením  a moderné svetelné a bezpečnostné prvky.

Kuchyňa je  zariadená na mieru so skrinkami s elektricky otváranými dvierkami kovania BLUM, keramickou pracovnou doskou a ostrovom.  Súčasťou kuchyne je policová zostava- komora so samostatnou ľadničkou a mrazničkou. Kuchyňa je  vybavená špičkovými spotrebičmi SIEMENS a varnou indukčnou platňou s odsávaním značky BORA s odťahom do exteriéru ako aj drvičom kuchynského odpadu.

Priestranná obývacia izba s nábytkom na mieru, koženou sedačkou s elektrickým výsuvom,  elektricky ovládaným kreslom, vytvárajúca dokonalý priestor na relaxáciu a pohodlie. Z obývacej izby sa vstupuje na rozľahlú terasu, ktorá sa skladá z dvoch častí s celkovou rozlohou 76 m2. Východ na terasu je z každej miestnosti. Terasa je ideálnym miestom na relaxáciu, grilovanie a vychutnávanie nádherného výhľadu na okolitú prírodu. Je vybavená pergolou PLACEO s rozmermi 3×7 m so skrínovými  roletami,  bočným posuvným zasklením, exteriérovým sedením a ďalším vybavením pre pohodlný pobyt na čerstvom vzduchu.

Pracovňa je ideálnym miestom na prácu, vybavená  nábytkom na mieru so vstavanými skriňami,  policami  stolom a výstupom na terasu.

Spálňa s walk-in šatníkom a dizajnovou posteľou s elektricky ovládanými polohovateľnými roštami, úložným priestorom,  dizajnovým osvetlením ovládaným dotykovými vypínačmi integrovanými pri hlave postele na oboch stranách a  nočnými stolíkmi.

Kúpeľňa s integrovanou toaletou a bidetom je priestranná a luxusne vybavená s walk-in sprchovým kútom, samostatne stojacou vaňou, elektrickým podlahovým kúrením a rebríkovým radiátorom, za kúpeľňou je práčovňa-sušiareň ktorá poskytuje pohodlné zázemie s odkladacími priestormi. Tento byt nemá žiadnych priamych susedov.

Možnosť dokúpiť dve parkovacie miesta 25.000€/ks a dve spojené kobky 10.000€/ks hneď za parkovacími státiami. Dom a byt je bezbariérový s jedným výťahom.

Tento penthouse poskytuje kombináciu luxusu, komfortu a moderných technologických riešení. Využite príležitosť vlastniť tento exkluzívny kúsok neba nad mestom. Kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií a zarezervujte si privátnu prehliadku. Treba sa len nasťahovať. Tešíme sa na Vás.

VYHĽADÁVANÝ PROJEKT MALÉ KRASŇANY S VYNIKAJÚCOU POVESŤOU

Vítajte v Malých Krásňanoch, kde sa stretáva luxusné komorné bývanie s príjemnou atmosférou a vynikajúcou lokalitou. Projekt Malé Krasňany, vybudovaný renomovaným developerom spoločnosťou Lucron, sa môže pochváliť bohatou históriou a štýlovou architektúrou. Medzidvorové koridory projektu sú vybavené pre voľný čas a relaxáciu, vrátane detských ihrísk, multifunkčných ihrísk, workoutových zariadení, lavičiek a zelene. Kolaudácia projektu sa uskutočnila v roku 2017 a ponúkaného bytu v 2019, budovy sú kvalitne postavené zo železobetónového skeletu,  s vnútornými tehlovými priečkami, čo zaručuje ich trvanlivosť a bezpečnosť. Malé Krasňany ponúkajú len 7 podlažné bytovky pre vzdušnejšie bývanie, s väčšinou áut parkovaných v podzemných  garážových státiach. Bytové domy majú vlastnú kotolňu, kamerové systémy a výťah v každom vchode. V dome  nájdete škôlku a kaviareň. Projekt sa nachádza v exkluzívnej lokalite s absolútnym dotykom s prírodou a hneď pod vinicami. V pešej dostupnosti sú turistické cesty Malých Karpát a cyklotrasa prechádzajúca priamo popod okná. Len 10 minút autom od centra mesta, lokalita je tiež obsluhovaná električkou a autobusom, čo zabezpečuje jednoduché spojenie s ostatnými časťami mesta. V okolí projektu sa revitalizujú okolité objekty a existujúce areály sa menia na rezidenčné projekty s ďalšou občianskou vybavenosťou, čo zvyšuje hodnotu lokality a ponúka nové možnosti pre obyvateľov Malých Krasňan. Nebuďte len súčasťou projektu, ale nájdite svoj domov v Malých  Krasňanoch a zažite výnimočný životný štýl spojený s prírodou, luxusom a pohodlím. Developer a zdroj Lucron Group, a.s.

Vzdialenosti  služieb od domu

Škola 1km

Obchod

LIDL, Kraj 800 m, Kaufland 3km

Lekár Poliklinika Tbiliská 3km

Zastávka električky  č.3 200m

Zastávka autobusu č.51 200m

Obchod a reštaurácie  100 až 300m

Škôlka v dome

Kaviareň v dome

Cyklotrasa priamo pred projektom

Autoservis a pneuservis  250m

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Matterport I 3D prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností