Luxusný rodinný dom s veľkým bazénom a výhľadom na mesto a hrad – KOLIBA

1.866.000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva veľký luxusný trojpodlažný 12 izbový rodinný dom s veľkým bazénom. Nachádza sa v zástavbe rodinných víl v rezidenčnej štvrti na vrchole Koliby, Bratislava – Nové Mesto. Rodinný dom má predajnú plochu 1100m2 a rozprestiera sa na pozemku o výmere 1500m2. Parkovanie je zabezpečené v priestrannej trojgaráži + 3 x vonkajšie parkovacie státie. Je postavený z nadčasových materiálov s ohľadom na kvalitu a trvácnosť.

Rodinný dom  na Kolibe  ponúka bývanie obklopené zeleňou, v lone prírody, no pritom sa nachádza v širšom centre mesta. Poskytuje možnosti na aktívne trávenie voľného času, na príjemné prechádzky v okolí i na športovanie. Vysadnúť na bicykel alebo prebehnúť sa do lesa a vyvetrať si hlavu,. Školy, škôlky, úrady, pošta, zdravotnícke zariadenia sú takisto súčasťou tejto lokality, rodinný dom je zasadený v časti mesta s rozvinutou infraštruktúrou, občianskou vybavenosťou a dobrým spojením individuálnou i hromadnou dopravou.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností