Objavte dokonalosť v srdci Tatier

159.900 €

Doprajte si pokoj vo svojom osobnom útočisku v idylickej dedinke Nová Lesná, vznešenom klenote v srdci Tatranského národného parku. Tento nádherný štúdiový apartmán Vám ponúka pokojný únik od zhonu mestského života. Táto nehnuteľnosť orientovaná na juh nad malebnou dedinkou ponúka ničím nerušený, úchvatný výhľad na majestátne Tatry. Dizajn štúdia vzdáva hold okolitej kráse a vytvára harmonickú zmes pohodlia a elegancie.

Tento byt s veľkorysou úžitkovou plochou 42m2 bol starostlivo navrhnutý tak, aby uprednostňoval pohodlie a funkčnosť. Cenovka 159.900€ je pozvánkou na investíciu do životného štýlu plného pokoja, dobrodružstva a ohromujúcich prírodných krás.

Štúdio má strategickú polohu v blízkosti hotela Euforia a reštaurácie Koliba, čo by kameňom dohodil od špičkového vybavenia. Starý Smokovec, domov Tricklandie a známej lanovky, je vzdialený len 2 km. Mesto Poprad je vzdialené 7 km, ideálne na poznávacie výlety s následným relaxom v AquaCity Poprad.

Milovníci outdoorových aktivít budú mať z čoho vyberať. Od pokojných prechádzok na Peknú vyhliadku alebo Slavkovskú dolinu až po vzrušujúce jazdy lanovkou na Skalnaté pleso, outdoorových aktivít je neúrekom. Zdolajte majestátne tatranské štíty ako Lomnický štít, Ľadový štít, či Gerlachovský štít – najvyšší vrch Slovenska.

Milovníci zimných športov sa môžu tešiť. Malé lyžiarske stredisko Pod lesom je vzdialené len 950 m a ďalšie výnimočné lyžiarske strediská ako Jakubkova lúka a Tatranská Lomnice sú vzdialené len kúsok.

Či už hľadáte celoročné bývanie alebo výhodnú investíciu, tento apartmán vo Vysokých Tatrách je vzácnym nálezom. Toto štúdio s hodnotením na Booking.com 8,8 je viac ako len investícia – je to váš splnený sen.

Vstúpte do sveta pokoja, dobrodružstva a prírodných krás. Vitajte doma vo svojom útočisku vo Vysokých Tatrách.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností