Objavte dokonalú symbiózu mestského života – Slnečnice POP

299,000 €

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečniciach POP, kde aktívny životný štýl stretáva moderné bývanie navrhnuté pre dynamických jednotlivcov a mladé rodiny, ktoré túžia po komforte.

Na predaj elegantný 3-izbový byt s rozlohou 71 m² na šiestom poschodí z deviatich v najnovšom a už skolaudovanom obytnom dome T2 projektu Slnečnice POP, na ulici Labutia. Bytový dom je strategicky umiestnený hneď vedľa novej električkovej trate s konečnou zastávkou Janíkov dvor, čo zaručuje excelentnú dostupnosť do centra mesta.

 

Tento byt je synonymom prémiového nadštandardu, s kvalitnou sanitou. Vychutnajte si pohodlie klimatizovaných priestorov a harmonické dispozičné riešenie, ktoré zahŕňa vstupnú halu, priestrannú kuchyňu s jedálenským kútom, útulnú obývačku s priamym vstupom na balkón, detskú izbu, dizajnovú kúpeľňu s vaňou, samostatnou toaletou a priestrannú spálňu..

Život v Slnečniciach POP je viac než len bývanie. Znamená žiť v súlade s prírodou priamo v mestskej časti Petržalka, kde z domu vykročíte rovno medzi stromy do parku, využívate ihriská, cyklotrasy a ste súčasťou živej komunity. Špičková architektúra od Compass Architektov a pozoruhodná stavebná realizácia od developera CRESCO REAL ESTATE, ktorý je garanciou kvality a inovácií, len umocňujú hodnotu tohto bytu.c

Život v Slnečniciach POP je viac než len bývanie. Znamená žiť v súlade s prírodou priamo v mestskej časti Petržalka, kde z domu vykročíte rovno medzi stromy do parku, využívate ihriská, cyklotrasy a ste súčasťou živej komunity. Špičková architektúra od Compass Architektov a pozoruhodná stavebná realizácia od developera CRESCO REAL ESTATE, ktorý je garanciou kvality a inovácií, len umocňujú hodnotu tohto bytu.

Slnečnice sú moderná prémiová štvrť s absolútnou občianskou vybavenosťou a pohodlným bývaním. Obyvatelia tu môžu využívať nový veľký park so všetkým, čo potrebujú pre aktívny životný štýl – detské ihriská, cvičiská, bežeckú dráhu, výbeh pre psov a dostatok zelene na oddych. Okrem toho sa medzi domami nachádzajú menšie parčíky s detskými ihriskami. V blízkosti je Slnečnice Market (3 min pešo) s obchodmi ako BILLA, drogéria, lekáreň, elektro, SuperZoo, PEPCO, JYSK a ďalšími. Food Court ponúka široký výber jedál z rôznych kuchýň – slovenskej, mexickej, pan-ázijskej a izraelskej. V tejto štvrti nájdete aj lekárske ordinácie, barbera, nechtové štúdio, kaviareň, cukráreň, vináreň a potraviny Malina. Slnečnice Mesto sú ľahko dostupné z centra mesta autom aj verejnou dopravou, vrátane plánovanej električkovej linky.

V cene 219.900 s DPH sa skrýva nielen byt, ale aj prísľub kvalitného života. Za cenu 14.400€ s DPH môžete získať aj parkovacie miesto, pričom oboje je vlastníctvom právnickej osoby. Nechajte sa unášať rytmom mesta, kde vaša cesta domov trvá len tri pesničky na električke a kde luxus, príroda a pohodlie tvoria dokonalý akord pre váš nový domov. Kontaktujte nás a staňte sa súčasťou tejto výnimočnej komunity.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností