Objavte dokonalú symbiózu mestského života – Slnečnice POP

199,800 €

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečniciach POP, kde aktívny životný štýl stretáva moderné bývanie navrhnuté pre dynamických jednotlivcov a mladé rodiny, ktoré túžia po komforte.

Na predaj elegantný 2-izbový byt s rozlohou 46 m² na siedmom poschodí z deviatich v najnovšom a už skolaudovanom obytnom dome T3 projektu Slnečnice POP, na ulici Lautia. Bytový dom je strategicky umiestnený hneď vedľa novej električkovej trate s konečnou zastávkou Janíkov dvor, čo zaručuje excelentnú dostupnosť do centra mesta.

Tento byt je synonymom prémiového nadštandardu s drevenými parketami, sanitou od renomovanej značky VILLEROY & BOCH, batériami HANSGROHE a možnosťou dokúpenia štýlovej talianskej kuchyne. Vychutnajte si pohodlie klimatizovaných priestorov a harmonické dispozičné riešenie, ktoré zahŕňa vstupnú halu, priestrannú kuchyňu s jedálenským kútom, útulnú obývačku s priamym vstupom na balkón, dizajnovú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou a priestrannú spálňu.

Život v Slnečniciach POP je viac než len bývanie. Znamená žiť v súlade s prírodou priamo v mestskej časti Petržalka, kde z domu vykročíte rovno medzi stromy do parku, využívate ihriská, cyklotrasy a ste súčasťou živej komunity. Špičková architektúra od Compass Architektov a pozoruhodná stavebná realizácia od developera CRESCO REAL ESTATE, ktorý je garanciou kvality a inovácií, len umocňujú hodnotu tohto bytu.

V cene 199.880€ s DPH sa skrýva nielen byt, ale aj prísľub kvalitného života. Za cenu 14.400€ s DPH môžete získať aj parkovacie miesto, pričom oboje je vlastníctvom právnickej osoby. Nechajte sa unášať rytmom mesta, kde vaša cesta domov trvá len tri pesničky na električke a kde luxus, príroda a pohodlie tvoria dokonalý akord pre váš nový domov. Kontaktujte nás a staňte sa súčasťou tejto výnimočnej komunity.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností