Objavte svoj vysnívaný pozemok v Podunajských Biskupiciach

379.000 €

Predstavujeme exkluzívny pozemok na ulici Padlých Hrdinov vo vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice. Vynikajúca poloha hneď vedľa kaplnky Nepoškvrneného počatia Panny Márie je obklopená prírodou a ponúka dokonalé prostredie pre Váš budúci domov. Tento exkluzívny pozemok situovaný v srdci Podunajských Biskupíc ponúka to najlepšie z oboch svetov – pokojné a tiché prostredie s ľahkým prístupom ku všetkému, čo potrebujete. Obklopte sa sviežimi zelenými plochami a živou miestnou komunitou. Ideálne dopravné napojenie na bratislavský obchvat D4/R7 je vzdialené len 1km.

Pozemok má ideálnu orientáciou východ-západ, vďaka čomu si Váš dom bude užívať množstvo prirodzeného svetla. Tento pozemok ( parc.č. 2427 ) s rozmermi 25 x 26 m2 má všetky prípojky – elektrina, plyn, voda a odpadová voda, takže ide o ideálnu investíciu. Predstavte si svoj vysnívaný dom doplnený krásnou záhradou a vonkajšími obytnými priestormi v tejto prestížnej lokalite, kde si môžete užívať pohodlie mestského bývania a zároveň byť obklopený zeleňou a pokojom. Využite jedinečnú príležitosť zabezpečiť si svoj kúsok raja v bratislavských Podunajských Biskupiciach. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o tejto výnimočnej ponuke a začnite plánovať svoj vysnívaný dom už teraz.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností