Odvážne spojenie histórie a luxusu I Praha

822.000€

Predstavujeme Vám exkluzívny byt 3+1 s rozlohou 90 m2, situovaný v najživšej lokalite Prahy 1 – Smetanovo nábrežie. Prešiel kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa len 50 metrov od slávneho Karlovho mosta. Obklopený historickými pamiatkami, múzeami, obchodmi, klubmi a reštauráciami, tento byt je skutočným srdcom Prahy.

Bytový dom je pod ochranou UNESCO, čo zaručuje jeho historickú a architektonickú hodnotu. Z okien tohto priestranného bytu sa Vám naskytne výhľad na malebnú bočnú uličku vedúcu k brehu rieky Vltavy. Je to ideálna investícia pre tých, ktorí hľadajú príležitosť na prenájom. Byt sa aktívne prenajíma cez Airbnb, s priemerným mesačným výnosom medzi 4.000€ a 6.500€. Vhodný pre dva páry alebo jednu rodinu, tento byt je skutočným klenotom v srdci Prahy. Za cenu 822.000€ môžete vlastniť kúsok histórie a zároveň investovať do budúcnosti. Využite túto jedinečnú príležitosť a zažite kouzlo Prahy priamo z pohodlia Vášho bytu.

Fotogaléria

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností