Prémiová budova v Horskom Parku

cena na vyžiadanie

ZENITH Luxury Real Estate predáva štvorpodlažnú budovu s predajnou plochou 920 m2 a pozemkom s celkovou rozlohou 1 170 m2 na ulici Búdková priamo v Horskom parku, v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Nehnuteľnosť (novostavba, v LV vedená ako iná budova: 3x byt a jeden nebytový priestor ) je využiteľná ako sídlo spoločnosti, showroom, privátna klinika, co-working campus, prestavbu na bytový dom resp. rodinnú vilu atď.

Ponúka garáž pre 4 vozidlá, vonkajšie parkovanie pre ďalších 8 autá v areáli a 4 vozidlá pred objektom. Budova bola v roku 2011 kompletne zrekonštruovaná a disponuje vysokým technologickým štandardom.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností