Prémiový 5 izbový byt s tromi terasami – Čapkova

870,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva luxusný veľkometrážny 5 izbový byt nachádzajúci sa na 3. poschodí exkluzívneho butikového bytového domu v prestížnej lokalite Starého Mesta v Bratislave na súbehu ulíc Čapkova a Sokolská. Byt má panoramatické výhľady na Staré Mesto a bratislavský downtown. Tvorí celé podlažie bytového domu a má predajnú plochu 184m2 (úžitková plocha 160m2) s tromi kúpeľňami a tromi terasami.

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na vstupe do Horského parku, ktorá je známa svojimi rodinnými domami, staromestskými a modernými vilami a množstvom ambasád. Na atraktivite mu pridáva ľahká dostupnosť do centra mesta a komfortné parkovanie.Veľkoformátové okná s veľkým HS portálom pôsobia vzdušne, s dostatkom denného svetla a drevené parkety dodávajú interiérom staromestský šarm. K bytu prislúchajú dve parkovacie státia v podzemnej garáži spolu s pivnicou. Cena parkovacieho miesta je 30.000€/ks.

Fotogaléria

Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností