Prémiový rodinný dom s výhľadom na Kolonádu na Rajstne – Valtice

434,800 €

Hľadáte dokonalý rodinný dom pre vašu rodinu vo Valticiach na Morave? Máme pre Vás dokonalú ponuku. ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva rodinný dom 5+kk s úžasným výhľadom na okolitú prírodu a Kolonádu na Rajstne. Dom sa nachádza na tichej a pokojnej ulici Vinařská, kde si môžete užívať súkromie a kľud.

Dom sa skladá z 5 izieb a kuchyne s jedálenským kútom, ktorá vám poskytne dostatok miesta pre rodinné večere a oslavy. K dispozícii sú aj dve kúpeľne a garáž pre vaše vozidlo ( + 2 x parking na pozemku ). Všetky izby sú priestranné a svetlé, čo vytvára príjemnú atmosféru v celom dome. Na 1PP sa nachádza letná kuchyňa s výstupom do záhrady s altánkom a miestom na grilovanie. Nájdete tu aj ikonickú vínnu pivnicu pre posedenie s priateľmi. Dom prešiel dokonalou rekonštrukciou v roku 2023 a nie je používaný.

Okolie je krásne a ponúka množstvo možností pre vonkajšie aktivity. Valtice sú známe svojou bohatou históriou, kvalitnou architektúrou a záhradami, ktoré sú len krátku prechádzku od domu. Pre milovníkov vína je k dispozícii množstvo vinohradov a vinární v okolí.

Ak hľadáte dokonalý dom pre vašu rodinu, kde nájdete dostatok miesta a kľud, neváhajte a zavolajte nám ešte dnes. Tento rodinný dom vo Valticiach na Morave je to, čo ste hľadali.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností