Prémiový 4 izbový byt s loggiou Smolenická 10

299,700 €

Exkluzívna ponuka 4-izbového bytu po komplexnej rekonštrukcii v Petržalke na Smolenickej 10

ZENITH LUXURY Real Estate s hrdosťou predstavuje tento úchvatný 4-izbový byt s loggiou, ktorý práve prešiel dôkladnou rekonštrukciou. Umiestnený v srdci Petržalky, na ulici Smolenická č. 10, v atraktívnej časti Lúky V, sa tento byt pýši excelentnou polohou, ale aj dokonalým spojením komfortu a štýlu.

Ponúkajúc predajnú plochu 94 m² na 6. poschodí 8-poschodového domu, tento byt je ideálnym miestom pre život. S orientáciou na dve svetové strany, juhovýchod a juhozápad, je zárukou dostatku denného svetla po celý deň. Jeho dispozičné riešenie zahŕňa vstupnú halu, obývaciu izbu, dve detské izby, kuchyňu s prístupom na loggiu, hlavnú spálňu, kúpeľňu s vaňou a priestorom pre pračku a samostatnú toaletu.

Lokalita Petržalky, a špeciálne Luky V, je známa svojou výnimočnou občianskou vybavenosťou a blízkosťou novej električkovej trate do centra, čo ešte viac zvyšuje atraktivitu tejto ponuky. Obklopený všetkým potrebným pre pohodlný život, od obchodov a služieb až po zelené parky a relaxačné zóny, tento byt je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá harmonické bývanie v ruchu veľkomesta.

Zažite nezabudnuteľný pocit domova v tomto nádhernom byte, ktorý je pripravený na okamžité obývanie. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás prosím kontaktujte na 0944 48 48 49 alebo info@zenithluxuryrealestate.com. Využite túto jedinečnú príležitosť na vysnívaný život v srdci Petržalky.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností