Moderný 4-izbový byt s loggiou Smolenická 12, Lúky V

269,000 €

Objavte jedinečnú príležitosť vlastniť atraktívny 4-izbový byt v srdci lukratívnej štvrte Lúky V, na vyhľadávanej adrese Smolenická 12.
Tento zrekonštruovaný byt sa nachádza na najvyššom poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu, ktorý len nedávno prešiel kompletnou revitalizáciou. Vďaka novému výťahu je zabezpečený pohodlný prístup do vášho nového domova, ktorý sa rozprestiera na 94 m2 a ponúka priestranné a svetlé priestory pre komfortné bývanie.

Byt očarí nielen moderným dizajnom a kvalitným prevedením, ale aj exkluzívnymi výhľadmi na Bratislavský hrad, Kamzík a až do rakúskeho predhoria. S orientáciou na dve svetové strany – severovýchod a juhozápad, je zaručené prirodzené osvetlenie počas celého dňa.

Lúky V v Petržalke, kde sa byt nachádza, je známa svojou skvelou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou. V pešej vzdialenosti nájdete širokú ponuku služieb vrátane škôl, škôlok, obchodov a reštaurácií. Novovybudovaná električková trať poskytuje rýchle a pohodlné spojenie s historickým centrom Bratislavy. Bývanie v Luky V ponúka nielen vynikajúce mestskej dopravné spojenia, ale aj príjemné prírodné prostredie s parkmi, zelenými plochami a cyklistickými chodníkmi pre vaše voľnočasové aktivity.

Tento byt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie moderného bývania s príjemným prostredím a všetkým pohodlím mestského života. Využite príležitosť stať sa súčasťou tejto komunity v Petržalke a zažiť jedinečný životný štýl, ktorý tento byt ponúka.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností