Rodinný dom pod lesom Pinotová – Ahoj

399.900 €

Predstavujeme vám exkluzívnu príležitosť vlastniť dom na prestížnej Pinotovej ulici v obľúbenej bratislavskej časti Ahoj, Bratislava – Nové Mesto, Koliba. Táto nehnuteľnosť je perfektnou voľbou pre tých, ktorí túžia po harmonickom spojení s prírodou a zároveň preferujú flexibilitu využitia buď ako dve nezávislé bytové jednotky alebo ako priestranný rodinný dom.

Rozprestierajúca sa na 400 m² pozemku, táto nehnuteľnosť z roku 2017 (evidovaná na LV ako chata) ponúka celkovú predajnú plochu 190 m² (s úžitkovou plochou 150 m²). Objekt sa vyznačuje trojpodlažnou konštrukciou, kde na druhom nadzemnom podlaží nájdete priestranný dvojizbový byt s balkónom s dokonalými výhľadmi na mesto a na prvom poschodí ďalší samostatný byt s možnosťou adaptácie garáže na obytný priestor. Pridanou hodnotou je podzemné podlažie s atraktívnou vínnou pivnicou, ktorá vytvára útulné zázemie pre degustácie výberových vín.

Efektívne vykurovanie a zásobovanie teplou vodou je zabezpečené tepelným čerpadlom, vodný zdroj je 70 metrová studňa, odpadové vody sú odvádzané do čističky a zvyšujú nezávislosť tohto domu na verejných službách.

Lokalita domu skutočne oslní – umiestnený v pokojnej a lesom obklopenej časti, zaručuje absolútnu pohodu a súkromie jeho obyvateľom. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a kvalitný skleník pre pestovanie zeleniny, ktoré dopĺňajú jeho čaro a ponúkajú možnosť vlastnej pestovateľskej produkcie. So štyrmi parkovacími miestami na pozemku je zabezpečené pohodlné parkovanie pre domácnosti aj hostí.

Tento dom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú životný štýl v tesnej symbióze s prírodou, avšak s blízkym kontaktom s mestským životom.

Ponorte sa do objavu tejto unikátnej nehnuteľnosti, ktorá ponúka nielen vysokú kvalitu bývania, ale aj život v súlade s prírodou a v úplnej harmónii.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností