RUSOVCE I prémiový 3 izbový byt so záhradou a bazénom

398,700 €

Nádherný 3-izbový byt s veľkou záhradou v srdci bratislavských Rusoviec vás pozýva ponoriť sa do životného štýlu, ktorý sa vyznačuje kvalitou a komfortom. Byt, ktorý je súčasťou exkluzívnej komunity, ktorá vytvára intimitu tichej a bezpečnej rezidenčnej štvrte. Tento byt v projekte MELROSE RUSOVCE je svätyňou luxusu a pokoja. Ponúka pôsobivých 112 m2 obytnej plochy doplnenej o súkromnú záhradu s rozlohou 44 m2. 

Prirodzené svetlo prúdi cez veľké okná a vytvára teplú a príjemnú atmosféru. Otvorená kuchyňa a obývací priestor slúžia ako srdce domova, priestor, kde môže prekvitať kulinárska kreativita a kvalitný rodinný čas. Interiér a exteriér prešiel v roku 2023 komplexnou rekonštrukciou s ohľadom na kvalitu a trvácnosť a predáva sa kompletne zariadený.Možnosť dokúpenia dvoch garážových miest v podzemnej garáži alebo aj dvoch vyhradených parkovacích státí priamo pred bytom. MELROSE RUSOVCE vytvára zaujímavý priestor spájajúci bývanie, zábavu, šport a relax v prírode lužných lesov, len kúsok od Rusovských a Čunovských jazier. Exkluzívny uzavretý komplex s 59 bytmi, garážami ku každému bytu, desiatkou nebytových priestorov, detským ihriskom, exteriérovým bazénom s protiprúdom a oddychovou časťou.
Celý areál MELROSE RUSOVCE prináša vysokú kvalitu života, pokoj a luxus pohodlného a bezpečného bývania.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností