Skladovo-obchodné priestory 150 m2 na predaj – Smrečianska

229,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva v srdci Bratislavy – Staré Mesto, na  ulici Smrečianska, jedinečný 3-izbový rodinný dom, na LV vedený ako budova obchodu a služieb, otvára dvere k širokej škále využitia. Či už snívate o vlastnej klinike, moderných kanceláriách, útulnom bistre alebo peknom bývaní, táto nehnuteľnosť vám ponúka všetko, po čom túžite.

 

S úžitkovou plochou 223m², ktorá ponúka možnosť zobytnenia podkrovia, a rovnako veľkým pozemkom, tento čiastočne podpivničený dom ponúka flexibilitu a priestrannosť. Nehnutelnosť sa nachádza na viditeľnom a frekventovanom mieste, čo zaručuje vynikajúcu dostupnosť a viditeľnosť pre váš podnik.

 

Vybavený všetkými inžinierskymi sieťami – vodovod, kanalizácia, elektrika, plyn, tento dom je pripravený splniť všetky vaše potreby.

 

Lokalita nehnuteľnosti je nenapodobiteľná – v pešej dostupnosti nájdete všetku potrebnú občiansku vybavenosť, od materských a základných škôl, cez obchody, reštaurácie, až po služby. A s parkom Blumentál len kúsok od domu, máte zaručené aj miesto na relax a oddych. Zastávky MHD na Racianskom mýte sú len 3 minúty chôdze a na hlavné námestie Starého mesta sa dostanete za 15 minút pešo.

 

Investujte do nehnuteľnosti, ktorá ponúka viac než len bývanie. Tento rodinný dom na ulici Smrečianska v Starom Meste Bratislava je vašou bránou k bezhraničným možnostiam za cenu 229.000€. Nechajte sa inšpirovať priestorom, ktorý prispôsobíte presne podľa vašich predstáv a potrieb. Objavte potenciál, ktorý vám táto nehnuteľnosť ponúka. Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k realizácii vašich snov. širokej škále využitia. Či už snívate o vlastnej klinike, moderných kanceláriách, útulnom bistrá alebo luxusnom bývaní, táto nehnuteľnosť vám ponúka všetko, po čom túžite.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností