Ultimátna vila s bazénom a dokonalou záhradou

Na vyžiadanie

S nadšením vám predstavujeme túto úžasnú 5 izbovú vilu s vyhrievaným bazénom a krásnymi výhľadmi. Vila je odvážnym architektonickým dielom, inšpirovaným veľkosťou a navrhnuté s gráciou. Je to vila, ktorá umožňuje maximalizovať kvalitu Vášho života. Bola vytvorená pre jednotlivcov, ktorí si cenia súkromie a ctia si pokoj. V tejto mestskej svätyni objavíte hlboký a trvalý pocit pohody. Okná až po strop poskytujú prirodzené svetlo do každého otvoreného priestoru.

Svetlo zvýrazňuje obytné priestory, ktorých otvorený pôdorys a opulentné materiály napĺňajú rafinovanú relaxáciu. Táto atmosféra sa šíri aj do hlavnej spálne so šatníkom, vlastnou kúpeľňou s kvalitným gresovým obkladmi a dlažbami a má najmodernejšie vybavenie. Posuvným portálom sa dostanete z jedálne priamo na krytú terasu s elektrickými sieťkami. Hneď vedľa terasy sa nachádza jedinečný gril. Srdcom rozľahlej záhrady s tropickými palmami a monumentálnym umením je štýlový vyhrievaný bazén v rezortnom štýle. 

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Podrobnosti o nehnuteľnosti

Video

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností