Unikátna vila I Na Kalvárii s nezabudnuteľnými výhľadmi a historickým šarmom

na vyžiadanie

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva unikátnu vilu Na Kalvárii s dokonalými výhľadmi na Slavín a bratislavský downtown. Táto unikátna vila z 30. rokov prešla komplexnou rekonštrukciou pod vedením renomovaného architektonického štúdia, čo ju premenilo na skutočný klenot v srdci Bratislavy. S predajnou plochou 320 m2 a rozlohou pozemku 647 m2, vila ponúka luxusné bývanie s výnimočnými technológiami a prvkami.

Na prízemí sa rozprestiera jednotný obývací priestor s čiastočne delený nosnými múrmi. Obývacia izba s výhľadom do záhrady sa organicky prelieva do priestoru kuchyne alebo jedálne a celým podlažím sa tak dá doslova preplávať. Prvé poschodie je venované rodičom a deťom. Nachádza sa tu priestranná spálňa a veľká samostatná kúpeľňa. Miesto tu našiel aj samostatný pochôdzny šatník. Ďalej tu nájdete dokonalú detskú izbu a technickú miestnosť. Na druhom poschodí sa cez celú plochu podkrovia rozprestiera veľká otvorená izba s kúpeľňou. V polozapustenom suteréne sa nachádza samostatný dvojizbový apartmán so samostatným vstupom z exteriéru, avšak vnútorným schodiskom prepojeným s domom. Za vstupnou bránou sa nachádza samostatná dvojgaráž s veľkým úložným priestorom. Dom, ktorého podlažia sú založené na otvorenej dispozícii, dostal interiér s jednotným charakterom, ktorý ešte umocňuje dojem z celkového prepojenia. Interiér rodinného domu je zladený do svetlých farieb s prevahou bielej. Teplé tóny dovnútra vnášajú drevené prvky ako masívna podlaha alebo schodisko s minimalistickým zábradlím tiahnucim sa až k stropu. V interiéri sa uplatnil aj kameň a všetko je prepojené mosadznými detailmi. Dôležitú súčasť tohto úžasného domu tvorí záhrada, ktorej srdcom je exteriérové ohnisko pre 12 osôb a vyhrievaný bazén. Fasáda s bielou omietkou a záhradné priečelie je obohatené o konštrukciu terás. Tá najväčšia je prístupná priamo z obývacej izby, druhá zase zo spálne na prvom poschodí s panoramatickými výhľadmi.

Technologický štandard tvorí integrovaný inteligentný systém CONTROL4, kamerový systém, alarm, vonkajšie bezpečnostné žalúzie, centrálna audio sústava v celom dome, biometrický vstup,  kombinované podlahové a radiátorové kúrenie s kotlom Viessmann, spotrebiče Miele a ďalšie moderné prvky zabezpečujú pohodlný a bezpečný životný štýl.

Vila ma dokonalý elegantný výraz a otvorené priestory, čo ju robí ideálnym domovom pre náročných klientov. Všetky tieto prvky spolu s výnimočnými výhľadmi a historickým šarmom vytvárajú skutočný domov.

Nechajte sa očariť touto exkluzívnou vilou, ktorá kombinuje moderný luxus s historickou eleganciou. Vaša príležitosť žiť v jednom z najprestížnejších sídel v Bratislave je tu.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností