Unikátny 5i historický byt I Františkánske námestie

849.900 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE má tú česť predstaviť vám jedinečný byt v absolútnom centre Bratislavy, nachádzajúci sa na Františkánskom námestí v Starom meste s úchvatným výhľadom na Františkánske aj Hlavné námestie. Tento byt s úžitkovou plochou 183m2 sa nachádza na II. nadzemnom podlaží a momentálne slúži ako kancelárske priestory, s možnosťou využitia ako 5-izbový byt s dvoma vchodmi a možnosťou rozdelenia na dva samostatné byty.

Po nadštandardnej rekonštrukcii sa tento byt stal skutočným klenotom s dôrazom na zachovanie pôvodných dobových interiérových prvkov. Zaujímavými detailmi sú pôvodné drevené intarzované parketové podlahy, pôvodné strešné trámy a zreštaurované drevené okná s pôvodnými kovaniami. Parkovanie je zabezpečené v mestských garážach Uršulínky, len 100m od vstupu do domu

Samotný bytový dom je z 16. storočia, s bohatou históriou a architektonickými zázrakmi. Budova, ktorá je Národnou kultúrnou pamiatkou, prešla komplexnou rekonštrukciou s dôrazom na zachovanie pôvodnej šľachtickej krásy. Vo dvore nájdete divadelné združenie GUNAGU a galériu, čo pridáva kultúrny a umelecký rozmer tejto lokalite.

Františkánske námestie je jedným z najživších a najatraktívnejších miest v Bratislave, priamo spojené s Hlavným námestím. Tu nájdete bohatú ponuku reštaurácií, kaviarní, barov a mestských trhov, čo robí z tohto miesta ideálne miesto na život pre tých, ktorí túžia po kombinácii histórie, kultúry a pohodlia.

Pre viac informácií alebo na zariadenie osobnej prehliadky, neváhajte kontaktovať ZENITH LUXURY REAL ESTATE. Tento byt je príležitosťou – je to skutočný kúsok histórie a elegancie v srdci Bratislavy.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností