Unikátny luxusný apartmán KAŠPERSKÉ HORY – Šumava

537.500 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva luxusný apartmán 5+kk v srdci unikátneho gotického mesta Kašperské hory. Nachádza sa na 3.NP bytového domu s výhľadom na historické námestie.

Kompletná rekonštrukcia v roku 2020 bola realizovaná s ohľadom na nadčasový dizajn a trvácnosť. Predáva sa kompletne zariadený a je ihneď k dispozícii. Parkovanie je zabezpečené v samostatnej priestrannej garáží + dve vonkajšie parkovacie miesta vo vnútrobloku

Kašperské hory sa nachádzajú v objatí šumavských hôr a poskytujú dokonalý domov alebo miesto pre šport a rekreáciu v každom ročnom období. Skvelá lyžovačka v SKI KAŠPERKY vo výške 794 metrov nad morom vhodné najmä pre rodinné zimné dovolenky s deťmi. Absolútna občianska vybavenosť je samozrejmosťou.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností