Veľký a slnečný 2,5 izbový byt Vajnorská

186.000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva 2,5 izbový byt  s predajnou plochou 57m2 na ulici Vajnorská č.15, Bratislava – Nové Mesto. Byt ponúka kvalitnú dispozíciu, je priestranný a moderne zariadený, s veľkými oknami a dostatkom prirodzeného svetla ( ideálna orientácia V a J ). Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite blízko Trnavského mýta , OC CENTRAL a v priamom susedstve ikonickej pekárne KRUH. Poloha v blízkosti kvalitných škôl a vrcholových športových centier predurčujú tento byt ako kvalitné a rodinné bývanie.

Vajnorská ulica je príťažlivý mestský bulvár. Absolútna občianska vybavenosť a  ideálne parkovanie priamo pred bytovým domom sú samozrejmosťou. Využite príležitosť bývať v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy a kontaktujte nás ešte dnes.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností