Veľký luxusný rodinný dom s dvojgarážou

750,000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje úchvatný dvojposchodový rodinný dom s veľkou garážou pre dve autá, situovaný v srdci historickej a malebnej časti Bratislavy – Jarovce. Tento výnimočný 211 m2 dom, umiestnený oproti pôvabnému miestnemu kostolu, spája moderný luxus s čarom vidieckeho života.Dom ponúka štyri priestranné izby, dve elegantné kúpeľne a toaletu pre hostí, čo zabezpečuje pohodlie pre celú rodinu.

Obývacia izba s krbom je ideálnym miestom pre rodinné stretnutia alebo oddych pri ohni. Veľká kuchyňa s množstvom úložného priestoru a pultu je skvelá pre kuchárskych nadšencov. Užite si výhľad na Váš 520m2 pozemok – sviežu oázu pre deti aj dospelých. Dom sa nachádza blízko škôl a občianskej vybavenosti, čo ho robí ideálnym pre rodiny hľadajúce pokoj a pohodlie.

Táto pozoruhodná rezidencia, postavená s vysokokvalitnými materiálmi a technológiami, zaručuje energetickú účinnosť, odolnosť a nízke prevádzkové náklady. Objavte spojenie luxusu moderného bývania s bohatým dedičstvom Jarovce. Naplánujte si obhliadku a zažite eleganciu tohto výnimočného domu.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností