3-izbový byt na prenájom

2000€ / mesiac

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prenajíma luxusný 3-izbový apartmán o výmer 106,10 m2 v historickom centre na ulici Laurinská. Zažite jedinečnú atmosféru legendárneho Korza.
Cena prenájmu 2000/ mesiac + energie 847/ mesiac


NAJLEPŠIA ULICA V STAROM MESTE
Každé mesto má viacero atraktívnych lokalít, tou najprestížnejšou však býva spravidla historické centrum. Laurinská je situovaná medzi Hlavným a Hviezdoslavovým námestím v srdci Starého Mesta. Doslova pár krokov od Vášho apartmánu máte Slovenské národné divadlo, Slovenskú filharmóniu či Galériu mesta Bratislava. Na skok je to aj k najznámejším pamiatkam mesta, ako je Stará radnica, Maximiliánova fontána, Primaciálny palác či Dóm svätého Martina.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností