Staromestský apartmán par excellence

3880€ / mesiac

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prenajíma dokonalý staromestský byt na ulici PANSKÁ. Objavte stelesnenie elegancie a sofistikovanosti v tomto luxusnom apartmáne, ktorý sa nachádza v nádhernom neorenesančnom bytovom dome, ktorý bol postavený v roku 1873, autorom  Ignácom Feiglerom ml.. Tento klenot medzi nehnuteľnosťami sa nachádza v samom srdci Starého Mesta. Poskytuje vzácnu príležitosť bývať uprostred kúzla minulosti a zároveň si môžete užívať moderné vybavenie pre pohodlný a štýlový život.

Vstúpte do sveta rafinovanosti, v tomto dokonale navrhnutom byte. Jeho vysoké stropy a veľké okná napĺňajú priestor prirodzeným svetlom a vytvárajú svetlú a príjemnú atmosféru. Obývacia časť sa môže pochváliť vkusnou zmesou súčasných a klasických dizajnových prvkov s luxusným interiérom zvýrazňujúcim historický charakter bytu. Moderná, plne vybavená kuchyňa je snom šéfkuchára, ako stvorená na prípravu gurmánskych jedál a pohostenie hostí vo Vašej jedálni. Užite si pokoj spální, kde si môžete oddýchnuť pri pohári vína a zároveň sa kochať malebným výhľadom na Bratislavu. Dokonale krásna kúpeľňa poskytuje kúpeľný zážitok s vysokokvalitným vybavením, ktoré zaistia Váš maximálny komfort. K bytu je možné prenajať parkovacie miesta vzdialené len pár krokov.

Kľúčové vlastnosti:

  • dokonalé výhľady na mesto
  • luxusné kúpeľňa pre dokonalý relax
  • vysoké stropy a vzdušná atmosféru
  • dokonalý interiér, ktorý podčiarkuje úžasnú atmosféru bytu

Využite jedinečnú šancu prenajať si túto výnimočnú nehnuteľnosť a získajte svoj nový domov. Zažite dokonalé spojenie histórie, elegancie a moderného komfortu v tomto jedinečnom luxusnom apartmáne. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si súkromnú obhliadku.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností