Dokonalý staromestský byt ZRÍNSKEHO

2000€ / mesiac

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prenajíma dokonalý staromestský byt s tromi balkónmi na ulici Zrínskeho.  Objavte stelesnenie elegancie a sofistikovanosti v tomto luxusnom apartmáne, ktorý sa nachádza v nádhernej historickej budove z roku 1914. Tento klenot medzi nehnuteľnosťami sa nachádza v najvyhľadávanejšej bratislavskej mestskej štvrti Palisády a ponúka vzácnu príležitosť bývať uprostred kúzla minulosti a zároveň si môžete užívať všetky moderné vybavenie pre pohodlný a štýlový život.

Vstúpte do sveta rafinovanosti, keď vstúpite do tohto dokonale navrhnutého bytu. Jeho vysoké stropy a veľké okná napĺňajú priestor prirodzeným svetlom a vytvárajú svetlú a príjemnú atmosféru. Obývacia časť sa môže pochváliť vkusnou zmesou súčasných a klasických dizajnových prvkov s luxusným nábytkom zvýrazňujúcim historický charakter bytu.Moderná, plne vybavená kuchyňa je snom šéfkuchára, ako stvorená na prípravu gurmánskych jedál a pohostenie hostí vo Vašej jedálni. Užite si pokoj spální, kde si môžete oddýchnuť pri pohári vína a zároveň sa kochať malebným výhľadom na Bratislavu. Dve krásne navrhnuté kúpeľne ponúkajú kúpeľný zážitok s vysokokvalitným vybavením a povrchovou úpravou, ktoré zaistia váš maximálny komfort. K bytu navyše patrí vyhradené parkovacie miesto priamo na pozemku tejto luxusnej vily. Využite jedinečnú šancu prenajať si túto výnimočnú nehnuteľnosť a získajte svoj nový domov. Zažite dokonalé spojenie histórie, elegancie a moderného komfortu v tomto jedinečnom luxusnom apartmáne v srdci bratislavských Palisád. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si súkromnú obhliadku.

Kľúčové vlastnosti:

  • 3 priestranné balkóny s úchvatným výhľadom na mesto
  • 2 luxusné kúpeľne pre dokonalý relax
  • vysoké stropy, vytvárajúce vzdušnú, priestrannú atmosféru
  • vynikajúci, vysokokvalitný nábytok, ktorý dopĺňa nádheru bytu
  • vyhradené parkovacie miesto pre vaše pohodlie
  • cena prenájmu 2000€ + 500€ energie 

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností