UNIQ Majakovského I exkluzívny 4 izbový byt so záhradou

3.947 € / mesiac

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prenajíma exkluzívny 4 izbový byt so záhradou na ulici Majakovského priamo v Horskom parku s výmerou 145 m2 a krásnou záhradou s výmerou  322,18m2.

Platobné podmienky spolu 3.947€/mes.

  • prenájom bytu 3.412€/mes
  • vedľajšie prevádzkové náklady 535€/mes.

Možnosť parkovacieho státia

  • parkovacie státie  108€/mes.
  • pivničná kobka 108€/mes.

Byt je dostupný od 01/08/2023

Na Majakovského ulici v Bratislave sa nachádza luxusný bytový dom určený tým najnáročnejším klientom, ktorí hľadajú moderné a priestranné bývanie v blízkosti centra mesta. Je im podriadená aj architektúra budovy, ktorá sa vyznačuje čistými a jednoduchými líniami a spája prírodné prvky s modernými v jednoznačnom štýle prémiovosti. Nízkopodlažné budovy obytného domu sú zasadené do prostredia Horského parku v Starom Meste a ponúkajú jedinečné podmienky na pohodlné, bezpečné a nadčasové bývanie. 

 

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností