Luxusný reštauračný priestor na prenájom v srdci Starého Mesta

8990 € / mesiac

Objavte svoju vysnívanú lokalitu reštaurácie v historickej štvrti Starého Mesta Bratislava, obklopenej čarom prestížnej Laurinskej ulice. Tento veľkolepý obchodný priestor s rozlohou 200 m2 je šitý na mieru pre luxusný kulinársky zážitok, ktorý uspokojí sofistikovaný vkus miestnych obyvateľov aj turistov. Elegantný interiér sa môže pochváliť vysokými stropmi a veľkými oknami, ktoré umožňujú prirodzenému svetlu zaplaviť priestor a vytvoriť teplú, príjemnú atmosféru. Priestor bude dodaný s krásnou drevenou podlahou, elektrinou a nedotknutými bielymi stenami, ktoré ponúknu dokonalé plátno pre váš jedinečný koncept reštaurácie.

Vylepšite svoju kulinársku ponuku využitím povolenia vedenia mesta na vytvorenie úžasnej letnej terasy. Vaši hostia budú zbožňovať možnosť stolovať pod holým nebom uprostred očarujúcej atmosféry Starého Mesta Bratislavy. Využite túto vzácnu príležitosť otvoriť svoju reštauráciu v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta. Ak chcete zabezpečiť tento jedinečný obchodný priestor a premeniť ho na svoje kulinárske majstrovské dielo, kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností