+421 944 48 48 49

Odporúčajú nás

Naši klienti

 • ZENITH Luxury Real Estate, to je nielen profesionálny prístup, efektívnosť, ústretovosť a korektnosť. To sú kvalitní ľudia a kvalitní odborní poradcovia. Pri spolupráci so ZENITH máme pocit, že sú naši a my sme ich. Pre nás znamenajú garanciu zodpovedného prístupu a možností úspešnej spolupráce, či nákupu, alebo predaja. ZENITH Luxury Real Estate je určite cesta k úspechu.”

  Jan Badzgon

  President and CEO
  Castor & Pollux, a.s.
 • “Proces hľadania nehnuteľnosti až po uzavretie zmluvy prebehol na veľmi vysokej profesionálnej úrovni a bez akýchkoľvek komplikácií. Realitnú kanceláriu odporučame a v budúcnosti určite opäť využijeme ich služby.”

  JUDr. Ing. Branislav Pecho, PhD.

  advokát
  PECHO &  PARTNERS
 • “Zenith real je mladá, rastúca spoločnosť. Služby, ktoré nám poskytla sú na veľmi vysokej úrovni. Ich prístup nás presvedčil o ich kvalitách. Je to hlavne záujem veci doťahovať do konca a starostlivosť o zákazníka na najvyššej možnej úrovni. Spokojnosť s ich službami budeme radi ďalej síriť.”

  Vladimír Orth

  CEO
  United Group, s.r.o.
 • “Keď sme išli minulý rok predávať náš rekreačný dom, chceli sme sa vyhnúť problémom/podvodníkom a preto sme sa rozhodli využiť služby realitnej kancelárie. Na základe odporučenia sme sa dohodli s r.k. Zenith. Urobili sme dobre. Realitka nám poradila s cenou, profesionálne a rýchlo spracovala ponuku, ktorú umiestnila na webové portály nehnuteľností. V priebehu týždňa prišla s prvými záujemcami a v priebehu dvoch (troch?) týždňov sme si podali ruku s kupcami našej nehnuteľnosti. Samotný predaj, prevod peňazí a odovzdanie nehnuteľnosti sa uskutočnilo  bez najmenších problémov. Takže veľká spokojnosť s prácou r.k. Zenith. Odporúčame každému, kto chce bezpečný a bezproblémový predaj svojej nehnuteľnosti.”

  Ing. Igor Tvaroška DrSc.

 • “Oceňujem profesionálny prístup k predaju našich dvoch nehnuteľností a odborné poradenstvo Zenith Realu, úvodné stanovenie stratégie predaja nehnuteľností, profesionálne nafotenie, a ich uvedenie na trh. Prvé obhliadky boli uskutočnené  do 2 dní po uvedení, naozaj vážnymi záujemcami o dané nehnuteľnosti.”

  Andrej Kacerik