Dokonalý penthouse s veľkou terasou a panoramatickými výhľadmi

499.000€

ZENITH Luxury Real Estate predáva veľký 2-izbový byt + samostatná kuchyňa s priestrannou terasou a panoramatickými výhľadmi na Bratislavu. Byt sa nachádza na ulici VAJNORSKÁ 21 a  rozprestiera sa na dvoch najvyšších podlažiach a jeho celková predajná plocha je 115 m2 (úžitková plocha 71m2 a 44m2 terasa). Ponuka dokonalý dizajnový interiér v nadštadarnom prevedení, drevené podlahy, kuchynská linka Schüller so spotrebičmi SIEMENS, talianske obklady a dlažby, značková sanita.

VAJNORSKÁ 21 je projekt ateliéru cakov+partners. Polyfunkčný objekt na Vajnorskej ulici 21 v Bratislave je samostatne stojaci objekt, urbanisticky uzavretý z ulíc Česká, Robotnícka a Osadná a predstavuje konverziu staršej administratívnej budovy z 80-tych rokov. Nová hmota domu rešpektuje pôvodný urbanizmus územia v ktorom je osadená. Aj keď o niečo zväčšená, budova zapadá do prostredia citlivo, komunikuje s okolím a nenarúša jeho pôvodný charakter. Okrem samotného objektu, revitalizovali sme priľahlé verejné priestory ako aj vstup do strediska kultúry, ktorý má novú zrekonštruovanú podobu. Vytvorili sme nové námestie pred budovou z ktorého sa vstupuje do retailu, strediska kultúry, administratívy a bytovej časti domu. Namiesto pôvodného chodníka sa vytvoril priestor, v ktorom sa ľudia radi zdržiavajú – je v ňom život. Najvyššia kvalita materiálov a stavebných prác, špičkové technológie, originálne parkovanie s auto výťahom, 700 m2 zelených striech, podlahové kúrenie, veľkoplošné hliníkové okná s izolačným trojsklo, ma veľa ďalších výhod sú predpokladom jedinečného bývania v širšom centre mesta. Najväčšou pridanou hodnotou je však výhľad na panorámu Malých Karpát a veľkorysé terasy, ktoré umožňujú užiť si komfort rodinného bývania nad strechami existujúcej zástavby.

Penthouse 499.000€

Pivničná kobka 6.800€

Parkovacie státie v parkovacom dome 39.000€

Tento penthouse ponuka jedinečnú možnosť prepojenia s vedľajším 3 izbovým bytom s predajnou plochou 162m2. Týmto spojením získate veľkorysý priestor, ktorý môže slúžiť ako napríklad ako kombinácia kancelárie a bývania na jednom mieste.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Podrobnosti o nehnuteľnosti

Video

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností